Windows Phone 8.1 a klávesnice

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od veigy »

Používám všechno CZ.... Klávesnici s vlastníma slovama tam dostaneš pres W10.... Oprava v Denimu spočívá pro CZ v lepší opravě slov s více hačkama a čarkama....
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od rejdn »

Hmmm, takže jediná moje naděje je ta, že se ta klávesnice snad aspoň bude učit, což v Cyanu nedělala. No modlím se, aby to zachránili ve W10... tyhle jejich experimenty kdy vezmou obstojně fungující věc a totálně ji zlikvidujou, aniž by byli schopní to pak napravit, mě fakt štvou. Přitom anglická predikce a přidávání slov do slovníku funguje skvěle.
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od Menty »

"V DP i ve finálním denimu je klávesnice opravená! To nepopřeš... Možná nedosahuje kvalit WP 8, ale postup tam je..."

Aha takže je horší, než u WP8, ale budeme jí nazývat opravenou? V Cyanu je katastrofální, ano, tahle je o trošku lepší, takže není nejhorší, ale pořád je tragická. A protože vím, že byla dobrá a teď je hrozná, tak se prostě nespokojím s tímhle, sorry.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od veigy »

Podle mě máte spíš starou klávesnici hodně zidealizovanou.... Já s klávesnicí nemám moc problém obzvlášť, když mi už jdou přidávat slova....
rejdn
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát úno 24, 2012 11:05
Zařízení: Lumia 950 XL

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od rejdn »

No pokud je klávesnice z WP8, která mi v 99% případů napovídala správně a dalo se do ní přidávat slova zidealizovaná, tak budiž. Ovšem nic z toho klávesnice z Cyanu ani Denimu neumí...
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od Menty »

Jaká byla už si ani nepamatuju, ale byla asi pro mě dobrá, jelikož krom rozložení znaků jsem s ní neměl sebemenší problém. Pokud mi klávesnice z Cyanu a Denimu (a to i po flashi) opravuje "jsem" na "ja" (ano s krátkým, ani ne já, nevím, kde na to přišla, takové slovo jsem nikdy nenapsal), tak je to prostě špatně. Neopravuje, nenapovídá + špatné rozložení znaků = hrůza.
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od dimm »

Tak taky hlásím že po více jak třech týdnech,po aktualizaci Denim,klávesnice stejně tragická jak s Cyanem,absolutně žádný zlepšení a nabízí stejný nesmysly jako před tím...někde se to asi zaseklo.
Menty,ty si dělal flash bez zálohy nebo se zálohou?
Menty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: úte led 03, 2012 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 920, 820, 830, Galaxy A5

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od Menty »

dimm: Já zálohu nikdy nedělám ani nikdy neobnovuji. Flashnul jsem, appky znova ručně nainstaloval, fotky zpátky dohrál do galerie. Kontakty se samy synchronizovaly po přihlášení k live účtu. Klávesnice je u Denimu stejně hrozná, jako u Cyanu, že by byla lepší mi teda rozhodně nepřijde. Píše se to, ale já myslím, že je stejná, minimálně predikce a korektura jsou z velké části na houby. Chce to holt počkat na 10tky, snad to tam dá MS dokupy.
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od dimm »

Čím to je že někomu to funguje a jinýmu ne,i po flashi,který by případný problém měl vyřešit.Já jsem i mazal slovník a nápovědu,před a po Denimu,jak to tu někdo psal a nic.
Už to tu bylo párkrát napsáno,že flash na poprvní nevyšel,neodstranil chybu..ale asi nezbývá nic než to zkusit,jen doufám že se mě pak nevrátí restarty nebo umírání. :-(
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od dimm »

Tak jsem asi trětí týden po LSRT a ve slovníku žádná změna,on se možná učí nabízet slova,ale jen ty co má ve vlastním slovníku,ty nové bohužel,např.píšu denně:,,dobré ránko'' zná jen ráno,ale ránko ani zaboha atd...jestli to bude nabízet až za nějaký měsíc nevím-to by bylo ale dlouhý vedení...nezbývá než to uzavřít s tím,že s přidáváním vlastních slov(třeba nezpisovných) do slovníku,,je to marný ''
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od mimonaut »

Učí se na stopro všechny. Třeba moje příjmení a různé zkomoleniny co používám se slovník naučil během týdne.
dimm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: sob črc 19, 2014 7:50
Zařízení: N.L.1020

Windows Phone 8.1 a klávesnice

Příspěvek od dimm »

Zajímavý..má tedy někdo radu jak odstranit tento bag,který zůstal i po LSRT ? ..a HR jsem tehdy pro jistotu udělal taky,předem odinstaloval slovník a zálohu jsem nepoužil.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů