Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
Rebecca
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon led 20, 2014 18:41
Zařízení: Lumia 620

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od Rebecca »

Dobrý den, minule jste mi tu poradili, tak to zkusím znovu. Mám Lumii 620. Jak se říká - jde to, ale dře to. Pořád něco řeším. Teď toto:
Našla jsem si na Store aplikace, které si chci koupit. Jenže po kliknutí na "koupit" se mi objeví: Tento nákup se nám nedaří zahrnout do vašeho vyúčtování za telef. služby. Důvodem je s nejvyšší pravděpodobností ztráta mobilního datového připojení. Počkejte na obnovení spojení a zkuste to znovu. Můžete také vyzkoušet jiný způsob platby.
Dívala jsem se i do jiných fór, kde radili zapnout všechno možné, a pak se prý nákup podaří. Pozapínala jsem WIFI, DATOVÉ PŘIPOJENÍ, URČOVÁNÍ POLOHY a výsledkem je velká nula. Nejde to a stále píše to samé.
Na operátora jsem volala, u nich (T mobile) je prý vše v pořádku.
Tak nevím, ty aplikace moc chci a jiný způsob platby nepoužívám - kartou nedisponuji a Pay Pall nemám.
Díky za radu
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od mimonaut »

restart jsi zkoušela?
a pokud jsou placené, máš dost kreditu?
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od fredysz »

No pak je jeste moznost koupit si predplaceny kupon na nakupy ze store. Napr. http://interlink.tsbohemia.cz/microsoft ... 80236.html" onclick="window.open(this.href);return false; Jinak operator bude vzdy tvrdit ze je vse v poradku, dokud to nezacnou lidi ve velkem rozmazavat na netu... :)
Rebecca
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon led 20, 2014 18:41
Zařízení: Lumia 620

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od Rebecca »

Restart, to myslíte zapnout - vypnout? Ano, zkoušela. Tovární nastavení nechci, ztratila bych to, co tam už pár dní dávám.

Už jsem i přemýšlela o změně operátora, dovolat se do T mobilu někomu, kdo není robot, je někdy na dlouhé a dlouhé minuty - jestli se to vůbec povede. Teď rýžují i za okamžité přepojení na operátora, za 19 Kč. To už docela přehání.

Na ten kupon se podívám - jestli mi půjde stáhnout:-( A co když bude situace, že si ho zaplatím a ono to pořád nepůjde? Co pak s kuponem?

Potřebovala bych poradit od někoho, kdo má - měl stejný problém a už ho vyřešil. Fakt nevím jak, telefon je na příliš složitý.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od Radim Stehlík »

Dnes jsem chtěl koupit Real Racing 2 (v akci za 30,-)
Anejde mi to. po potvrzení nákupu v peněžence a informaci, že mi to bude připočteno do vyúčtování (Vodafone) se objeví hláška, že "Nákup nelze provést, nedaří se ho zahrnout do vyúčtování.....Důvodem je pravděpodobně ztráta mobilního datového spojení"
Přitom nakoupil jsem už spoustu aplikací, do paušáluse to vždy v pořádku započetlo a nic jsem neměnil...
Mám DP.
Zkusil jsem restart, vypnout wifi, zapnout wifi..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nejdou nakupovat aplikace ze Store

Příspěvek od htcjirka »

Muze mit a bude mit nejake problemy Vodafone.
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti