Ja som tu 99% casu cez Tapatalk a teda nic rusive tu nieje. Cez klasicke web rozhranie si ani nepamatam ako forum vyzera.
Ale popis patri k foram. No urcite v ramci nejakej normy. Najlepsie by bolo aby bol "vyblednutou farbou" mensi ako text. Len moderatorom by som ponechal moznost si nastavit aj inu velkost, popripade farbu.
Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování
-
uni
- smartmaniak

- Posts: 1327
- Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
- Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi
Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování
Udivuje mě, jak těsné je hlasování, zajímavé. To jen dokazuje, že se nelze zavděčit všem a člověk si to má dělat k vlastní spokojenosti.
Re: Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování
Tak tak, jak jsem už psal je to v nastavení, podpisy jsem vypl a od té doby o nich nevím. Takže ponechání podpisu myslím není potřeba řešit. Jen by se měl dořešit vzhled podpisu pro ty co si jejich zobrazení nechaj aktivní.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

