Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!

Jste pro deaktivaci podpisů pod příspěvky?

Poll ended at Tue Sep 23, 2014 0:48

ano, vypněte je
20
56%
ne, ponechejte je aktivní
16
44%
 
Total votes: 36

JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 180
Joined: Sun Jul 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Location: Slovakia

Re: Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by JuaNex »

Ja som tu 99% casu cez Tapatalk a teda nic rusive tu nieje. Cez klasicke web rozhranie si ani nepamatam ako forum vyzera.
Ale popis patri k foram. No urcite v ramci nejakej normy. Najlepsie by bolo aby bol "vyblednutou farbou" mensi ako text. Len moderatorom by som ponechal moznost si nastavit aj inu velkost, popripade farbu.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1327
Joined: Thu Oct 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by uni »

Udivuje mě, jak těsné je hlasování, zajímavé. To jen dokazuje, že se nelze zavděčit všem a člověk si to má dělat k vlastní spokojenosti.
murder
smartguru
smartguru
Posts: 610
Joined: Sun Dec 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by murder »

Tak tak, jak jsem už psal je to v nastavení, podpisy jsem vypl a od té doby o nich nevím. Takže ponechání podpisu myslím není potřeba řešit. Jen by se měl dořešit vzhled podpisu pro ty co si jejich zobrazení nechaj aktivní.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest