Proč nemohu není volba upravit , smazat svůj příspěvek nebo vystavenou věc v bazaru ?
Třeba toto můžu jen upravovat smazat již ne ale jinde mi někdy chybí volba - smazat /upravit.
Musím potom jen dát sám sobě odpověď prodáno aby to ostatní věděli pokud si přečtou již zbytečnou inzerci.
Příspěvky
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


