Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!

Jste pro deaktivaci podpisů pod příspěvky?

Poll ended at Tue Sep 23, 2014 0:48

ano, vypněte je
20
56%
ne, ponechejte je aktivní
16
44%
 
Total votes: 36

User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Cleric »

Zatím trošku chaos v orientaci, ale co mě dosti vadí - Pravý černý pruh - sice nahoře jsou Forum a Příspěvky, pod tím Uživatel a jeho nastavení. To je fajn, ale pak už jen černý pruh. Chtělo by to vyplnit obsahem nějaký články, top zařízení atd. Jen aby to nezůstalo prázdné.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Ten pravý tmavý pruh se ještě zaplní obsahem, rád bych tam natáhl poslední články z webu, bude tam také reklamní banner… (ale zase nemá smysl tam rvát kilometr obsahu, protože když je web responzivní, na mobilu by to pak dělalo zbytečně dlouhou nudli, kterou by uživatel musel scrollovat.

Určitě je potřeba si na nový vzhled zvyknout - přece jenom je to něco jiného než starý vzhled. Co se týče výrazných barev - ty jsou použity pro tlačítka a ovládací prvky, ubrat se samo dají vždycky (ta výrazná modrá), ale zatím bych to takto nechal a uvidíme, jaké budou další názory. Budu pak zakládat speciální nové vlákno pro finální ladění Lexiconu, ať to můžeme připravit na spuštění.
murder
smartguru
smartguru
Posts: 610
Joined: Sun Dec 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by murder »

Podpisy bych zrušil, nebo, nechat na uživatelích ať si nastaví jestli chtějí podpisy vidět nebo ne. Se zmizením podpisů bych v boxu s nickem a avatarem vše ostatní hodil pod tři tečky, budu chtít víc info, tak si ho rozevřu, stejně může být i podpis...
použil jsem pavlův příspěvek ať je vidět jak "čistě" by to vypadalo...
Výstřižek.PNG
(41.52 KiB) Downloaded 17 times
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Cleric »

Super, tak je dobrá zpráva. Taky jsem neměl na mysli nic extrémního, ale jen prostě pár posledních článků.

A měl bych ještě jednu malou výtku. Při odesílání nového příspěvku se mi objeví takový nevzhledný černý obdélník. Není to zrovna košér. Tyhle detaily asi necháš až na ostrý start, tam se toho pak najde daleko více.


Jinak téma super, dodalo to tomuto webu nový život.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

murder: Rozklikávací podpisy zní jako dobrý nápad, ale to asi zatím nasazovat nebudeme, spíše bych volil tu čistější verzi bez formátování /plaintext. Jinak v phpBB3 si uživatelé v nastavení mohou vybrat, zda chtějí podpisy zobrazovat nebo ne.

Cleric: Jaký černý obdélník? Můžeš sem vložit screenshot pls?
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Cleric »

Tady to je:
screenshot-smartmania.cz 2014-09-09 15-07-41.png
(483.26 KiB) Downloaded 19 times
murder
smartguru
smartguru
Posts: 610
Joined: Sun Dec 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by murder »

Jiří Hrma: Vidíš to že jdou vypnout jsem nevěděl, takže mi přijde otázka na ponechání podpisů zbytečná :-) už žádné nevidím.
User avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1482
Joined: Mon Feb 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Location: Liberec

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Daniel Fibikar »

Klidně smazat podpis, stejně to akorát dělá v diskuzi bordel.
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Re: Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Cleric »

@qwer
Já zase nechápu tvoje myšlenkový pochody. ..... to je taky perla.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Qwer: A co přesně se ti na něm nelíbí? :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

je tam jedna barva, ještě je to malým fontem a informace rozhodně zbytečné nejsou. Máš vidět kolik lidí je schopno ti denně psát SZ s dotazy, tohle docela zabírá (když mám čas, tak samo rád poradím, ale někdy to už fakt bylo neúnosné) :)

jinak koukám, že to hlasování je zatím velice těsné :)
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by mimonaut »

Podpis je obecně zajímavou součástí diskusí - jak už někdo správně napsal, dost vypovídá o svém autoru. Je pravdou, že v lexiconu na mobilu je na displeji už tak dost málo místa pro informace, takže jsou některé stránky diskusí kde podpisy zabírají víc místa než samotné příspěvky poměrně nepřehledné, nicméně stále trvám na to tom, že podpis má v diskusi své místo. Určitě by bylo fajn omezit jeho délku a možná na jednu dvě barvy a jednu velikost písma, omezit formátování + zvážit, jestli povolit linky. Tímto trochu chci uhladit mé předchozí vyjádření, že rušit podpisy je hovadina :) Byla to spíš reakce na rýpání ohledně "dělání reklamy".

Já osobně už jsem několika lidem podpis doporučil upravit a až na vyjímky extrémně zabedněných trolů s tím nikdo neměl problém, takže jsem toho názoru, že možná ani ty restrikce nejsou až tak nutné a možná by stačilo nějak formu podpisu upřesnit v pravidlech.

Jiří Hrma: Typicky jsi Jirko jasný příklad toho, kdy má podpis smysl. Obsahuje jasné a zřetelné sdělení a určitě napomáhá tomu, aby tě lidé např. nebombardovali přes PM.

qwer: údaje o firmware telefonu apod. pro spoustu zdejších uživatelů nejsou zbytečnou informací a často ušetří zbytečné dotazy na verzi systému apod.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by M.BoBo »

qwer:
Co ti vadí na Jirkově podpise? WWW stránky jsou taky barevné a zrovna zde zvolené barvy jsou dobře čitelné i na mobilním zařízení. Navíc Ty máš 6" Lumii 1520, a ani mě na 4" (snad už ne moc dlouho) jeho podpis neomezuje. Navíc zmínil, že v novém vzhledu by byl jen černobílý.
A ohledně podpisu s telefony, ten značí, že např. s těmito telefony měl uživatel zkušenost (vlastní) a může poradit.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Qwer: Já teda u svého podpisu vidím dvě barvy (v Chrome na PC i mobilu), černou a tmavě červenou :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by htcjirka »

Ja vidim i modrou Jirko, tj. tri barvy.Cerna, cervena, modra ;-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

Já vidím dvě, modrou jen po najetí kurzorem :)
Image
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by htcjirka »

V ie tri barvy i bez najeti kurzorem.V opere jakbysmet tri barvy..

http://www.imghosting.cz/images/97wp_ss ... 9_0001.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by Jiří Hrma »

V tom případě mi nezbývá než vám věřit :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by htcjirka »

:tlem: Me to je jedno kolik barev tam mas.Nijak me to nerusi.Dal jsem link, jen pro zajimavost.
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Podpisy pod příspěvky ve fóru - hlasování

Post by koumes »

Kdysi se davalo do podpisu modu ten link s novymi pravidly a to bylo cervene.A me je to i sumak,ze to mam kostrbaty a barevny :)
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest