nezobrazovani homescreenu

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
User avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 240
Joined: Sat Dec 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Location: Kyjov

nezobrazovani homescreenu

Post by Soap »

mam hp ipaq 514 a kdyz najedu do application data/home tak tam nevidim nektere homescreeny (ty co us tam byli na zacatku) mam zapnute zobrazovani skrytych souboru a kdys to otevru v pocitaci pres comandra tak je to to same
potreboval bych si upravit homescreen windows defaulut, prosim o radu nebo mi ho nekdo upnite
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest