Oživení diskuse

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Post Reply
User avatar
WHITE-CZ
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Sep 21, 2012 19:57
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Contact:

Oživení diskuse

Post by WHITE-CZ »

Ahoj všem je tu nějak mrtvo, má někdo ještě tento mobilek ?

Já na něj nedám dopustit aktualně frčím na ROM ViperS 5.2.1

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2531054

Image

Je o 50% rychlejší jako originál a hlavně vydrží déle baterka.

Je to škoda že CZ komunita HTC Sensation je tak mrtvá. Na XDA to ještě pořád "žije".
Post Reply

Return to “HTC Sensation”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest