Já na něj nedám dopustit aktualně frčím na ROM ViperS 5.2.1
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2531054

Je o 50% rychlejší jako originál a hlavně vydrží déle baterka.
Je to škoda že CZ komunita HTC Sensation je tak mrtvá. Na XDA to ještě pořád "žije".
