Lumia 800 - podivná výdrž baterie

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry14
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 06, 2010 14:04
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB, Nokia Lumia 930

Lumia 800 - podivná výdrž baterie

Příspěvek od Harry14 »

Ahoj,

dostal jsem z práce k dispozici Nokii Lumii 800. Už předemnou jí někdo používal, takže není úplně nová. Včera večer jsem jí dal na nabíječku a měla 100% po nabití. Poté jsem jí vytáhl z nabíječky a šel spát a ráno měl telefon 50% baterie. Tak jsem zkoušel různě telefon nabíjet a vybíjet a pořád otřesná výdrž. Rozhodl jsem se tedy vyměnit baterii, jestli není KO. Bohužel po výměně je situace úplně stejná. Vím, že Lumia 800 měla nějaké problémy s baterii ale tento problém, byl už dávno vyřešen aktualizací. Mám nejnovější verzi software 7.10 (8862) a Zune mi píše, že mám aktuální telefon. Jinak v telefonu jsou všechny služby na pozadí vypnuty a samozřejmě Wifi, 3G atd. taky. Jinak jsem zkoušel taky servisní menu ##634# a když si tam dám Battery status. tak tam vidím pouze Voltage a Current (discharging) a ty další 2 údaje které bych tam měl vidět tam vůbec nemám. Jinak telefon pochází z oficiální české distribuce od T-Mobile a není už v záruce. Fakt nevím co s tím.

Díky moc za radu snad mi bude někdo schopen poradit. :-)
lumpanek
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 06, 2014 12:05
Zařízení: Nokia Lumia 800

Lumia 800 - podivná výdrž baterie

Příspěvek od lumpanek »

Zkus možná to bude blbost nevím.čistou instalaci,přes soft.Nokia Software Recovery Tool a pak aktulizuj vše přes zune a možná se probere :)
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Lumia 800 - podivná výdrž baterie

Příspěvek od mato289 »

Alebo skúsiť len klasické obnovenie továrenských nastavení, keďže pred tebou ju niekto mal a že či tam niečo náhodou neostalo zacyklené na pozadí..
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti