Přehřívání teleofonu?

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
N1CK
nováček
nováček
Posts: 8
Joined: Sat Dec 28, 2013 14:24
Zařízení: HTC Desire Z, HTC Titan

Přehřívání teleofonu?

Post by N1CK »

Ahoj, mám takovej dojem, že mi celkem dost topí telefon při normální práci. Například při psaní SMS a dalších nenáročných aplikacích se mi stává, že se telefon přehřeje, nedokážu si odhadnout kolik stupňů, ale dost, je to nepříjemné, někdy až pálí :) Je to normální, po případě co s tím. Telefon byl utopen v pivu a ve sněhu o zimu(nečekaně), ihned dán do rýže na týden, ale nic se neprojevilo až to teď . A poměrně často se mi sám od sebe vypne. Někdy vůbec někdy třeba i 50x za den. (mimo nabiječku a většinou při nižším stavu baterie, ale ne vždy). Nějaké rady? :(
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2803
Joined: Wed Oct 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Přehřívání teleofonu?

Post by relouth »

daj do servisu,neviem ake ine rady ocakavas
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: Seznam.cz and 1 guest