Padá mi aplikace video

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Post Reply
User avatar
honzah.ltm
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sun Apr 14, 2013 0:13
Zařízení: Nokia lumia 920 White windows phone GDR3 developer

Padá mi aplikace video

Post by honzah.ltm »

Dobrý den, mám wp 8.1, aplikace video mi chvíli šla ,ale teď když na ni kliknu tak se otevře na 1 vteřinu a pak spadne. Poradíte mi něco prosím? Předem děkuji.
User avatar
honzah.ltm
nováček
nováček
Posts: 23
Joined: Sun Apr 14, 2013 0:13
Zařízení: Nokia lumia 920 White windows phone GDR3 developer

Padá mi aplikace video

Post by honzah.ltm »

To uz jsem provedl a porad padá, kazdopadne dekuji za odpoved;)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Seznam.cz and 0 guests