Výběr tabletu s funkčnimi Office

Potřebujete poradit s výběrem chytrého telefonu, tabletu nebo příslušenství? Pak jste tu správně!
Post Reply
CryWolf
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Fri Apr 11, 2014 16:50
Zařízení: samsung

Výběr tabletu s funkčnimi Office

Post by CryWolf »

Dobrý den,
chtěl bych poradit při výběru tabletu.
Ale potřeboval bych,aby tam hlavně šel Exel ohledně vypočtu, budu to mít jako pracovní. Co jsem zkoušel tablety nebo smartphony, nikde se mi nepovedlo rozběhat, to aby to dokázalo počítat.
A pak mam zkušenost, že se mi android sekal, ale měl jsem vždy tablety s 512 MB a 1024Mb RAM.
Min 10 palců a asi klávesnice nebo dock bych tam chtěl
Cenu bych chtěl do 15 000 když bude levnější nebo o něco málo dražší přežiji

Předem děkuji za odpověď
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Výběr tabletu s funkčnimi Office

Post by mimonaut »

Co takhle iPad a předplatné MS Office 365?

dostaneš nejlepší tablet a nejlepší Excel.

do 15k se vejdeš v závislosti na tom, kolik let chceš tablet takto využívat :-)
CryWolf
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Fri Apr 11, 2014 16:50
Zařízení: samsung

Výběr tabletu s funkčnimi Office

Post by CryWolf »

Tak 2 roky počítám,
Po pravdě s iPady nemam zkušenost a trochu se bojím jít do nich... zvažoval jsem ASUS T100TA...
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Výběr tabletu s funkčnimi Office

Post by spellshaper »

Dorpoučuju Surface 2, je tam plnohodnotný Office 2013, připojíš k tomu klávesnici, myš i monitor a pracuješ jako na PC. Je to malé lehké a zároveň velmi kvalitní zpracování. Bohužel by se musel koupit v Německu nebo jinde, protože v ČR se neprodává. Nic lepšího z tabletových systémů na Office neseženeš.
Pouze pozor na to, že na RT nejdou Win32/64 aplikace! To sice na žádném tabletovém systému, jen někteří lidé vidí Windows, tak si to hned myslí.

Další možností jsou potom tablety s plnohodnotným Windows 8, tam už by to ale chtělo něco výkonnějšího a tím to bude macek = velký a těžký tablet. Nejlepší volbou je opět Surface Pro 2, ale opět se tu neprodává a cenově už je hodně nad. Na plnohodnotné Windows 8 bych asi nekupoval nějaký Atom šrot. Nevýhoda je, že k tomuto se musí Office dokoupit zvlášť

Pokud nepotřebuješ jiné Windows aplikace kromě Office, doporučuji ten Surface 2.
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 61
Joined: Sat Oct 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Výběr tabletu s funkčnimi Office

Post by Grimley »

já mám iPad ... office 365 si platím už rok a v iPadu spokojenost, momentálně jsem na tom napsal 30ti stárnkovou seminárku ve wordu :) ... mám teda cellular 64 GB, s tím se pod 15k nevlezeš, ale menší paměť a seš pod 15ti jako malina :)
Post Reply

Return to “Jaké zařízení si mám koupit?”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 1 guest