Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
Luf1n
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon lis 21, 2011 17:50
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Luf1n »

Zdravim, mám jeden problém a nevím co s tim. Chtěl jsem nainstalovat aplikaci co má velikost 970mb, ale hlásí mi to že jsem dosáhl limitu uložiště a mám uvolnit místo, ale přitom mám v telefonu volnech 2,20 gb nevíte proč to nejde?
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jkubovic »

970 MB má len inštalačka - po stiahnutí bude pre rozbalenie a nainštalovanie potrebovať viac miesta.
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Stáhni si ji do počítače a pak hoď na paměťovku v mobilu. Tím pádem ti nebude zabírat místo v mobilní paměti a normálně ji nainstaluješ přes store. Objeví se ti tam položka paměťová karta.
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tade »

Je to opruz. Měl jsem 2,6 GB volnýho místa, instalace z karty a chtělo to víc místa. Uvolnil jsem na 3,2 a hra se milostivě nainstalovala. V kontrole úložiště hra zabírá 1,9 GB a volné místo je teď 1,3 GB.
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

Miroslav Havlíček píše:Systém bere v úvahu ID3 tagy a třídí skladby podle nich.
Telefon ale umí vytvářet i playlisty, jenom to dělá trochu krkolomně. Dej si všechny skladby, které chceš mít pohromadě, do aktuálního seznamu přehrávání (přidrž na nich postupně prst -> Přidat do přehrávání). Až je tam budeš mít všechny naházené, klikni v přehrávači dole na tři tečky, zvol Uložit jako seznam stop, pojmenuj si ho a hotovo.
Problém je v tom, že ja tam nemám možnosť "uložiť ako zoznam stôp".
Skúšal som toto: povyberať pridržaním, potom som klikol na tri botky a tam mám len možnosť: "pridať do prehrávania". Nič viac.
Nad tým sú ešte dve ikony. "vybrať" a "pripnúť". Keď zvolím možnosť: "vybrať", objavia sa mi okienka potvrdzovania výberu. Keď skladby povyberám, mám potom už len na už výber ikonu vymazania alebo tri botky pod ktorými sú mžnosti: "pridať medzi prehrávané" , "vybrať všetko" , "kopírovať do telefónu" a "kopírovať na SD kartu". Nič viac. Nikde zoznam stôp ani nič podobné.
Kde teda robím chybu? Nie je to ešte niečím podmienené? Nevyžaduje to nejakú externú aplikáciu? (GDR3 ešte nemám)
subrt96
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 29, 2013 21:10
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od subrt96 »

Dobrý den, mám problém.. instaloval jsem jednu aktualizaci.. (samotná aplikace má okolo 600MB).. ale ted po asi tak 5ti nezdařených aktualizacích mi to píše 1,8GB dočasných souborů a nejde to smazat :( nevíte někdo co s tím?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

dočasné soubory smazat. úložiště telefonu, telefon a smazat dočasné soubory, pokud to nepůjde, tak smazat historii internetu.
subrt96
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát lis 29, 2013 21:10
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od subrt96 »

smazalo mi to jenom 100MB a 1,7GB zůstalo :/
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Potom bych zkusil hard reset, nevěřil jsem, kolik to uvolní místa (počítám i po obnovení aplikací).
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

Chcem sa spytat.. odkedy na SK spustil Telekom/T-mobile LTE siet su s tym akurat problemy.. kedze hlas cez to nejde a aj keby tak Lumia VoLTE nevie... Kazdopadne..
Mobil mi najprv sa pripoji k netu cez HSPA+ pri zapnuti, potom vypnem pripojene nabehne LTE, pripadne samo, tak vypnem net, zapnem parkrat net a zrazu nejde ziadne pripojenie ! az do dalsieho restartu telefonu

Mate aj vy u vas tento problem s LTE??? Podla mna to bude bug alebo chyba operatora...

meranie : Obrázek
profil : 73/23mbps
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

Dnes se mi přes noc vybila moje 820.Měl jsem ještě 51% a baterka to přes noc nevydržela,ráno byla úplně vypnutá.Vůbec nic jsem neinstalovat,žádný aplikace ani nové hry...Chtěl bych to nějak dopátrat čím to bylo ale jak?
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

skús odsledovať, či sa to bude diať znova..ak áno, skúsil by som Soft Reset, ak nepomôže ani to, tak Hard Reset..spôsobuje to zaseknutý proces na pozadí, alebo reklama v aplikácii..no niekedy stačí aj obyčajný reštart..
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 462
Registrován: pon led 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Simon »

mmmm. píše: Má to jediné řešení - telefon v noci do nabíječky..
Alebo pokiaľ nepotrebuješ byť pořád na dráte, respektíve budík. Tak ho vypnout :D
Uživatelský avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 469
Registrován: pon bře 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Carlosso »

V práci se mi to už jednou stalo,vzal jsem mobil do ruky a byl hodně teplej a baterka během hodiny spadla asi 20% a to jsem ho nepoužíval.Vypnul a zapnul jsem mobil a už zase jel jak má jenže přes noc...To se nedá :) No důležitý pro mě je že to je soft. chyba a ne problém hw.Tenhle problém jsem měl i na minulý 820,občas se to prostě stane no...Ale je to fakt výjimečné.Fakt by mě ale zajímalo o jakou aplikaci se jedná.
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mato289 »

nemyslím, že sa jedná o konkrétnu aplikáciu..skôr si myslím, že to bude nejaká aplikácia ktorá má v sebe reklamu a tá robí šarapatu..to si len myslím..môže to byť inak..
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

No mně tohle jednou udělala appka cool light. Měl jsem ji zapnutou a zamknul jsem obrazovku. Dioda zhasla. Ovšem mobil se začal hřát a po třech hodinách úplně vytřískaná baterka. Od tý doby vždycky radši z appky vylezu úplně a problém se už neopakoval.
vald
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte lis 19, 2013 18:08
Zařízení: LG X Screen, Lenovo TAB 4.8

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vald »

Carlosso píše:Dnes se mi přes noc vybila moje 820.Měl jsem ještě 51% a baterka to přes noc nevydržela,ráno byla úplně vypnutá.Vůbec nic jsem neinstalovat,žádný aplikace ani nové hry...Chtěl bych to nějak dopátrat čím to bylo ale jak?
Mne sa zatiaľ osvedčilo pred spaním telefón reštartovať a v menu odstrániť dočasné súbory. Najprv som si myslel, že to robí nejaká aplikácia, lenže polovicu som ich vymazal a baterku mi žralo aj tak. Naozaj to vyzerá tak akoby to spôsobovala nejaká hra (ako to tu už niekto písal). Možno sa celkom neukončila a asi bežala na pozadí, ja neviem. Dátový prenos si zvyknem vypínať (cez aplikáciu "Connectivity Tiles Pro+"), takže prenos dát tiež nehrozí.
No bolo by fakt super, keby sa toto podarilo vyriešiť. Dúfam, že niečo porieši najbližšia aktualizácia.
Uživatelský avatar
Kito
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte pro 15, 2009 11:02
Zařízení: NOKIA LUMIA 730

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kito »

Ahoj, buď tak hodný a poraĎ mi jak provedu ...v menu odstrániť dočasné súbory ... děkuji

Již vyřešeno .... :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Tak jsem si koupil z uctu vodafone aplikaci za 62,- nainstaloval, ale blbla, tak jsem ji chtel preinstalovat,odinstaloval jsem ji pak instaloval znovu,jenze to chtelo po me zase penize.Jak je mozne,ze po koupeni aplikace to chce opetovne platbu?
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

Tohle patri spise do tematu o Windows phone a ne o Lumii 820, ale ano - take jsem na Titanovi zaplatil aplikaci, kterou jsem mel drive stazenou
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host