Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

jaroslavii píše:Nikoliv. Ted uz je to opravene i s presouvanim dat na kartu. Vse videa i mp3 davam primo v pc na kartu do slozek, ktere jsou prenastaveny a vse ok. Zadne zdvojene soubory nemam.
Jak stáhnu tu opravu? Mám amber a GDR3 Preview a tam to ještě opravené rozhodně není (fotky sedmkrát, písničky třikrát...)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

jaroslavii píše:Nikoliv. Ted uz je to opravene i s presouvanim dat na kartu. Vse videa i mp3 davam primo v pc na kartu do slozek, ktere jsou prenastaveny a vse ok. Zadne zdvojene soubory nemam.
Jak stáhnu tu opravu? Mám amber a GDR3 Preview a tam to ještě opravené rozhodně není (fotky sedmkrát, písničky třikrát...)
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bigt »

Já nechápu, co s těma telefonama děláte. Mám WP od března a ani na L620 ani na L820 takový problém nemám. Hudbu synchronizuju přes Windows Media Player a fotky si stahuju přes Skydrive do PC a pak je v telefonu vymažu.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Uz se tady o tom psalo nekolikrat, staci hledat. Pokud je amber v telefonu a pamet.karta take, staci udelat reset a zdvojene soubory zmizi.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

To opravdu miluju, "stačí hledat".

Resrt bylo první, co jsem po aktualizaci GDR3 udělal, s kartou uvnitř samozřejmě. A hele, možná budete překvapení, ale mám v telefonu duplicity. Že to vydrří měsíc nebo dva podle mě neznamená, že je to opravené.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

ale keby si si precital dozadu tak zistis, ze uz som to 5x tu pisal, ze to opravene nie je a vedia o tom, ale treba tam robit zasadne zmeny v xbox music, takze sa asi nedockame opravy az do WP8.1..
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

dwbmb píše:To opravdu miluju, "stačí hledat".

Resrt bylo první, co jsem po aktualizaci GDR3 udělal, s kartou uvnitř samozřejmě. A hele, možná budete překvapení, ale mám v telefonu duplicity. Že to vydrří měsíc nebo dva podle mě neznamená, že je to opravené.
To je podivné, tak ještě zkusit kartu zformátovat.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Taky proběhlo už x-krát. Už jsme popisoval problém na MS GDR3 preview issues fóru, dostalo se mi návodu, jak to "opravit" vypnutím xbox music synchronizace (to je panečku oprava, co). Když jsem jim odepsal, že to sem ještě ani nedorazilo, takže to nemůžu ani vypnout, tak se po lidech z MS slehla zem :D

Kód: Vybrat vše

http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/8d704114-7201-4df9-8d03-7d8fab7a9109/all-songs-and-pictures-duplicated-in-gdr3#e8c15c38-dd3b-4cd1-9a33-b08925ccb2d0
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Hmm... začínám mít pocit, že L820 jsou ve dvou provedeních. Jedno, kde vše funguje jak má a to druhý, luxusnější, kde vše blbne. Ještě že jsem majitelem té první verze.

Edit: Tak přece jen jsem na jednu věc přišel, zásadně mi ukazuje čas o minutu pozadu. Nevím, čím to je.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

Tak on ten Hard Reset není zas kdovíjak bolestivý proces. Zatím to zvládnu jendou za měsíc nebo dva zresetit. To mám za to, že si tam cpu dobrovolně preview pro developery, toho jsem si vědom a jsem s tím smířen :)
Uživatelský avatar
Kito
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte pro 15, 2009 11:02
Zařízení: NOKIA LUMIA 730

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kito »

Zdar všem, právě jsem chtěl poslat z mobilu SMS. Její přílohou byl kontakt uložený v telefonu. Jednak jsem musel zapnout "data" aby SMS odešla a druhak na druhém přístroji to napsalo nepodporovaný formát. Asi to nelze nějak obejít, aby to MT poslal v čitelném formátu, případně jak a co v přístroji anstavit, aby to fungovalo, případně poradíte nějakou jinou vychytávku, abych si nemusel kontaktní údaje přepisovat na papír a potom do SMSsky? Díky.
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jakub Karásek »

Otevri kontakt, ktery chces odeslat, dole klikni na tri tecky a dej sdilet kontakt. A pak zvol polozku zprava a vyber si komu ho posles
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

"druhak" brrrrrr.....úplně mě zamrazilo
Uživatelský avatar
Kito
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte pro 15, 2009 11:02
Zařízení: NOKIA LUMIA 730

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kito »

děkan ...
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hamoun »

snad jedine zkopirovat cislo do schranky a pak vlozit do sms ...
to me posledne nastvalo, jelikoz to neslo v tapatalku .. :)
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dwbmb »

patdevast píše:Hmm... začínám mít pocit, že L820 jsou ve dvou provedeních. Jedno, kde vše funguje jak má a to druhý, luxusnější, kde vše blbne. Ještě že jsem majitelem té první verze.

Edit: Tak přece jen jsem na jednu věc přišel, zásadně mi ukazuje čas o minutu pozadu. Nevím, čím to je.
No, teď to po poslední hard resetu trvalo přesně dva dny, než se zase začaly objevovat duplicity :D Opravdu skvělý, úžasný :D
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Stejně to nechápu, já měl s duplicitama a řazením problém před Amberem, ale po něm problém samovolně odezněl. A to mám navíc polskou šedivku, kde mě při spuštění vždy otravuje logo T-mobile.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Tak nezbývá, než se obrátit na htcjirku, to je největší chytrolín z nás. Jeho třeba něco napadne.. Mě už napadá jen zkusit výměnu paměť. karty, zdvojení dělá karta ne telefon. Byl tady i návod, ale to se pak upravuji soubory v pc.
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

Tak jsem to zakřiknul, taky mi to začalo zdvojovat mp3, divný je, že jen u některejch interpertů. Začínu to bejt docela sranda.

edit: po hard resetu duplikáty zmizely, tak uvidíme, jak dlouho to vydrží
patdevast
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: sob lis 16, 2013 13:54
Zařízení: Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od patdevast »

jaroslavii píše:Tak nezbývá, než se obrátit na htcjirku, to je největší chytrolín z nás. Jeho třeba něco napadne.. Mě už napadá jen zkusit výměnu paměť. karty, zdvojení dělá karta ne telefon. Byl tady i návod, ale to se pak upravuji soubory v pc.
No, spíš mi příjde, že je to problém telefonu, než karty.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti