Reklamace Microsoft Surface RT

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
petrmasek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 17, 2011 15:39
Zařízení: Nokia Lumia 925, Microsoft Surface RT
Kontaktovat uživatele:

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od petrmasek »

Má někdo zkušenosti s reklamací Microsoft Surface RT, který byl zakoupený v USA? Tablet funguje, ale mezi displayem a tělem tabletu mi vznikla mezera. Je to kousek od napajeni, takze možná něco vlivem tepla při dobíjení. Má zde MS nějaký servis? Na koho se s reklamací obrátit?
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od chmeldas »

Pokud by se mělo jednat o záruční opravu tak předpokládám,že by ji měl řešit prodejce.
petrmasek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 17, 2011 15:39
Zařízení: Nokia Lumia 925, Microsoft Surface RT
Kontaktovat uživatele:

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od petrmasek »

Jo, mělo by se jednat o záruční opravu. Surface jsem koupil v prosinci v tomto MS Storu - http://content.microsoftstore.com/store ... lo-Alto-CA" onclick="window.open(this.href);return false;

Je tedy nereálné, abych to tam šel reklamovat osobně, protože jsem teď v ČR. To jsem do původního dotazu nenapsal. Mám nějakou šanci jak tablet v ČR reklamovat? Víceméně mi jde o nějaký vhodný e-mail/telefon do českého Microsoftu a pak se budu snažit být neodbytný a uvidim jak dopadnu.
katraris
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 136
Registrován: čtv led 12, 2012 19:59
Zařízení: Lumia 930, Lumia 1020, Lumia 920

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od katraris »

Myslím si, že to v ČR nejde řešit. Pokud ale zjistíte opak, budu nadšen. Zkoušel jsem řešit nějakou drobnost se Surface supportem a bez náznaku jakékoli rady nebo pomoci mě odkazovali na řešení přímo na prodejně a nechtěli chápat, že to je problém.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od Martin Suchan »

petrmasek píše:Jo, mělo by se jednat o záruční opravu. Surface jsem koupil v prosinci v tomto MS Storu - http://content.microsoftstore.com/store ... lo-Alto-CA" onclick="window.open(this.href);return false;

Je tedy nereálné, abych to tam šel reklamovat osobně, protože jsem teď v ČR. To jsem do původního dotazu nenapsal. Mám nějakou šanci jak tablet v ČR reklamovat? Víceméně mi jde o nějaký vhodný e-mail/telefon do českého Microsoftu a pak se budu snažit být neodbytný a uvidim jak dopadnu.
V ceskem Microsoftu ti tezko pomohou, tam byli radi, kdyz sami dokazali sehnat dva Surfacy z Nemecka/Francie na testovani :)
Bladerunner
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 20, 2013 10:49
Zařízení: notebook

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od Bladerunner »

Reklamaci Surface taky řeším a taky je z USA. V mém případě koupený v obchodě na Times Square, který již neexistuje.
Český Microsoft mi vůbec nepomohl a americký mi navrhl obrátit se přímo na prodejce, nebo na jiný nejbližší obchod.
Nemáte zkušenost s reklamací v jiném obchodě než jste ho koupily?
Popřípadě nevíte, kdo přebral závazky Microsoft Storu na Times Square? :D

Co se komunikace s Microsoftem obecně týče, ta vždy probíhala přes robota na stránkách a skončila tím že jsem v Čechách a jako nejefektivnější komunikační kanál se ukázal Facebook.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od uni »

Nesmysl, prodejce s tím nemá nic co do činění. Resp. je případná nutnost z jeho strany akceptace reklamačního řízení, ale defakto jediné co udělá, že zařízení přepošle do servisu nebo distributorovi značky (což ale může být i prodejce samotný). Buď jak buď, měla by být cesta dodat produkt záručnímu servisnímu partnerovi, tedy si zjistit, kdo toto poskytuje v ČR nebo nejblíže. MS ani prodejce v tom nehraje roli.
Takže bych napsal zastoupení značky (které v ČR je) dotaz, kde je nejbližší servisní partner a poslal to tam.
Pokud MS nebude tak trapný a nezačne se kroutit, že nemá celosvětovou záruku, to bych je poslal do....
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od Daniel Fibikar »

Pochybuji, že seženete servis u nás... vše bude buď v EU kde se Surface prodával a nebo jedině US. Tedy obrátit se na MS store v US by mělo přinést kýženou reklamaci.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od uni »

maxxz: Proč probůh? Já jsem také iPad neposílal do Irska (Apple Store - administrativní zastoupení), ale obrátil jsem se na českého servisního partnera, který objednal nový tablet (Apple mění kus za kus) z Belgie (logistické zastoupení). Se Surface se udělá to samé, zakoupil v US, obrátí se na servisní zastoupení v ČR nebo někde (pravděpodobně např. v DE). Proč by proboha do toho furt zapojoval prodejce v US?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od mberdych »

Protoze tady ten device MS nikdy neprodaval a tudiz pro nej v CR neni servis.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Reklamace Microsoft Surface RT

Příspěvek od uni »

Tak proto píšu, ať mu MS řekne, kde je nejbližší servisní partner. To je jak u blbečků na kolečku:)
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů