Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
renek11
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 04, 2013 16:43
Zařízení: Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od renek11 »

mberdych píše:Musim teda rict, ze fotak nic moc. V horsim svetle mi to dost blbe ostri. Skoro neni schopen zaostrit. Musime jeste zkusit venku, zatim jsem nic nefotil. Ale nic moc. Zlata L1020 :-)
To se dalo čekat, že oproti "fotomobilu" jako je L1020 bude o dost horší kvalita v místnosti a za zhoršených světelných podmínek, navíc xenon dělá opravdu hodně. Ovšem fotky focené venku už mají velice slušnou kvalitu. Myslím, že jedna ze zásadních věcí která Samsungu chybí je xenon. Ale mám pocit, že snad i do budoucna s touto variantou počítají.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Moc sem toho zatim nenafotil, ale vcera sem fotil v mistnosti a pride mi, ze dlouho trva nez neco vyfoti za zhorsenych svetelnych podminek a kvalita taky horsi - srovnavam se Samsung Galaxy S3
renek11
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 04, 2013 16:43
Zařízení: Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od renek11 »

Já mám sice S4, ale v místnosti bez dobrého světla jsou ty fotky průměrný, ale pokud je místnost osvětlená tak to jde. Schválně zkus venku, myslím že budeš příjemně překvapen.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

s S3 sem fotil vevnitr i venku, takze to jsou jenom liby to venku - prece nebudu nosit veci ven, abych je vyfotil :)
renek11
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 04, 2013 16:43
Zařízení: Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od renek11 »

Jasný, jen že venku jsou fotky super. Prostě to není fotomobil ale multifunkční smartphon, který si myslím poskytuje vše potřebné.
Docela o něm uvažuju, ale spíše počkám co přinese galaxy S5
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Jasne, ja jen rikam, ze je to horsi nez mobil 1,5roku starej, nic vic a to taky nebyl fotomobyl - S3ka
renek11
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát říj 04, 2013 16:43
Zařízení: Galaxy S4

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od renek11 »

A jak jsi jinak spokojený? Používáš nějaký pouzdro?
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Pouzdra mam objednany z e-baye
pouzdro (nemohl sem si vybrat, tak sem vzal cerny, bily, stribrny a fialovy):
http://www.ebay.com/itm/290987878687?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
tohle pouzdro sem pouzival na S3:
http://www.ebay.com/itm/190914518157?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
JInak sem objednal jeste tohle pouzdro:
http://www.ebay.com/itm/Black-Leather-F ... 8376225%26" onclick="window.open(this.href);return false;


Co nepouziju, pocitam ze prodam...

JInak ja sem zatim spokojenej, par drobnosti se najde, ale nic desnyho - kupoval sem hlavne kvuli vetsimu vykonu (S3 uz nestacila), vetsimu display a S penu
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od veiperino »

Zdar,

já jsem pořídil na ebay místo folie sklo a tohle pouzdro. Je fakt že je to dražší, ale phone se bude mít jako v bavlnce. Tak jako předchůdci...tel. se pak lépe prodává, když je ve stavu nového telefonu. :wink:

http://www.ebay.com/itm/261286359233?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.ebay.com/itm/161115570095?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Souhlasim... po roce sem prodaval S3 jako uplne novy tel - vzhledove

napis neco k tomu sklu, to me zajima, jak se to lepi, jak se to chova, ..., cena je vyssi, bohuzel to prodrazi jeste celni poplatky, nebo ti to prislo bez procleni?
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od veiperino »

Melo by to být bez proclení i daně. Nevím přesně kolik to je po poslední úpravě, tuším že něco málo přes 40 babek. V loni jsem si nechal poslat microSD, stála asi 65 babek a musel jsem doplatit Clo. Parchanti! Jindy si toho ani nevšimnou.

K tomu sklu...teprve na balíček čekám, ale když sroluješ uplně dolů, je tam vše popsané. Mělo by tam být snad i video a pokud ne, zkopíruj si název a jukni na YouTube, bude tam na 100%.
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od veiperino »

Hm...tak do 22EUR neplatíš nic, nad 22 - 150EUR platíš tuším 6 % clo a vyšší než 150EUR DPH i Clo. No uvidím jak to dopadne tentokrát.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od xtonda »

Naopak, nad 22 € DPH 21 %, na 150 € navíc i clo, ale u cla sou různé sazby podle druhu zboží, může být i nula.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

jj, nad 22euro platis jen DPH (21%)
nad 150euro platis DPH i CLO

otazka je, jak to posoudi na rentgenu celnici, pokud budou chtit dolozit cenu, pocitej pro ceskou postu (pokud te bude zastupovat) dalsi 100,- a celnice tusim dalsich 180,- za procleni....

Je to desny, nej kdyby ti prodejce pribalil jakysi ucet a tam dal, ze kryt stal 10 dolaru a sklo/folie) 8 dolaru treba, kazdej pozna prd, ze je to srazsi kryt

koukal sem na kryt a v cem je zazracnej v porovnani s tema za 50-200,-Kc? Ja sem zvedavej na tu kopii original S view pouzdra....
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od veiperino »

Máš pravdu. Trochu jsem se do toho zamotal... místo cla je tam 21%DPH. díky za uvedení věci na pravou míru. :wink:
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od xtonda »

Na tohle prý funguje dobře DHL, striktně se řídí deklarovanou cenou. Samozřejmě je potřeba si spočítat aby cena za DHL nebyla vyšší než případná vyměřená DPH a poplatek za proclení.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Jasne, nakupuju ztam docela dost a jedou pryle s kamerou pro znamyho za 17 dolaru. Posta poslala dopis, ze me bude zastupovat a nic vic, tak sem jim poslal dokumenty a prisel balicek s uctenkou na 97,-Kc a nikdo nevedel jak to zaplatit - ani na poste (ale zjistili). Dneska si prej uz i celnici uctujou asi 180,- pokud na to nedaji bez cla. Proto pisu i u 50,-Kc veci, at mi tam hodi prodejce cedulku s cenovkou, aby se to pak nemuselo proclivat...

Jj, slysel sem taky, ze DHL si to procliva sama a zadnypoplatky nechce a vetsinou jim to projde bez cla - tvrdil mi to manik z aukra, kdyz sem schanel tablet - ale i tak sem si radeji koupil znackovej :)

Jeste dodam, bacha na znackova USA pouzdra otterbox. U nas jsou za desny prachy - alza pres 1100,- treba a ja ho koupil na patro.cz tusim za 750,- Bylo super, mobil se do nej zabalil, melo to svoji folii soucasti krytu,a le ta guma prezvrch se po asi 5 mesicich vytahala a byla jak sloni usi, tak sem ho vratil a vratili mi penize

http://www.youtube.com/watch?v=l_c0tWkBhDA" onclick="window.open(this.href);return false;

jinak to tam neukazal, do pouzdra s tim klipem to de zacvaknout i obracene a pak je uplne chranenej display
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Dnes jsem zkousel fotky venku a OK, vypadaly slusne. Doma je to holt slabsi, hlavne ma problem s ostrenim.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Me zatim co nejvice vadi, tak je automaticke nastaveni podsviceni displaye - proste doma na gauci je display tmavej, musim ho naklopit ke svetlu, on ho rozsviti a pak uz muzu pracovat a je vse OK a udrzi vetsi svit
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Jo a uz neivm, zdali sem jen chtel, nebo sem tady vznesl dotaz, jestli nevite jak obarvit na domovske obrazovce hodiny a datum, jsou bile a na pozadi mi zanikaj - vlastni zpravu si obarvit muzu, to je OK,a le celkem k nicemu, aspon sem nepochopil, na co bych ji vyuzil
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti