Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by dark_hood »

hmotnosti sa báť netreba, tiež som z nej mal obavy a napokon mi vyhovuje.

avšak hry ti budú batériu žmýkať vemi slušne a napr. pri hraní halo: spartan assault nepomôže ani telefón v originálnej nabíjacke, tá nestíha odber ani kompenzovať, nie to ešte dobíjať :-D
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1172
Joined: Sun May 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mberdych »

dark_hood wrote:hmotnosti sa báť netreba, tiež som z nej mal obavy a napokon mi vyhovuje.

avšak hry ti budú batériu žmýkať vemi slušne a napr. pri hraní halo: spartan assault nepomôže ani telefón v originálnej nabíjacke, tá nestíha odber ani kompenzovať, nie to ešte dobíjať :-D
S tim bych byl opatrny. Jasne, tobe ta vaha mozna nevadi, ale ja si na briketu 920 nezvykl. Ten telefon mi prijde neprakticky velkej a tezkej, blbe se s nim manipuluje. Takze 1000 lidi 1000 chuti. A to mi treba HTC Titan sveho casu prisel uplne v pohode.
miomio
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Dec 12, 2012 12:43
Zařízení: S3, iPad, Lumia 520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by miomio »

Kazdopadne vyskusam Lumiu 520, vlastne system ako taky a potom sa rozhodnem. Dik :)
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

miomio wrote: Pre manzelku chcem tiez kupit 520, pre zenu asi najlepsia volba.
Žena má 520 a je z ní dost nadšená :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by htcjirka »

HTC Titan sveho casu prisel uplne v pohode.
Jj,HTC Titan byl na svou dobu lepsi nez tehdejsi Lumie.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Petulinek »

mimonaut wrote:
miomio wrote: Pre manzelku chcem tiez kupit 520, pre zenu asi najlepsia volba.
Žena má 520 a je z ní dost nadšená :)
Moje žena má lowendovou 820 a je taky nadšená, 920 nechtěla kvůli velikosti a váze :-)
mbelas
smartguru
smartguru
Posts: 586
Joined: Fri Dec 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mbelas »

Já mám L820 a přítelkyně má 920 :-)
mceza

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mceza »

"lowendovou 820"? :D :D
patrabus
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 142
Joined: Thu Nov 08, 2012 20:30
Zařízení: Sony Xperia Z1 Compact White
Location: Teplice
Contact:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by patrabus »

Spíš midendovou 8-)
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Fri Aug 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by _miv_ »

Nokia L-owend-UMIA 820 ma tiez pobavila... Mozno 520tke, 620tke a 720tke by som hovoril lowend...
Z mojho pohladu by som urcite odporucil 920, pretoze je to najlepsie z ponuky Lumii.
Fajnovy fotak, 1GB RAM, 32GB ulozneho priestoru (aj ked nie je podpora microSD), plnohodnotna navigacia Here Drive+, fajnovy displej... Velkost nie je nijak zavratna a vaha taktiez nie.
Pouzival som od Compaq iPaq 3950 (aj ked je to vlastne "len" pocket PC, ale so spojenim s telefonom Nokia 6210/6310 to nemalo chybu), EuroTel SDA, cez HTC TyTN, HTC Touch Pro 2 a Nokiu E51a E52 az po Sony Ericsson Xperia Mini Pro s prislusnymi OS, ale Windows Phone 8 je naozaj spickovy. Moj posledny mobil bol HTC Touch Pro 2 s Windows Mobile 6.5 a ten som pouzival asi najdlhsie - 4 roky, pretoze som nechcel prejst na WP7, lebo sa mi zdal velmi obmedzeny oproti WM6.5. Avsak WP8 je uplne ina liga. Najviac ma vsak sklamal Android. Na zaciatku ked vybehli prve HTC s androidom som bol skepticky. Postupom casu sa tento OS celkom formoval a zacal som byt nazhaveny tak som si zaobstaral a este dodnes stale pouzivam SE Xperia Mini Pro. Ale postupom casu a pouzivanim som dosiel na to,ze je to hracka pre flešerov a nahanacov milionov nezmyselnych aplikacii - dolezite je ze ich jeniekolko milionov v google obchodiku.
Vzdy som pouzival telefony v tandeme - sukromny a pracovny. (napr. HTC TyTN a Nokia E51, potom HTC Touch Pro 2 a Nokia E52, neskor SE X Mini Pro a v sucasnosti Nokia Lumia 920 a SE X Mini Pro).
Vsetky menovane telefony som pouzival/puzivam dlhodobo tzn. viac ako 2 roky. Cize mam naozaj realne skusenosti. Nie ako niekto, ze odskusa telefon na 1 mesiac a urobi uzaver ze je to nie dorby telefon. Kazdy jeden doslova ovladam do podrobnosti. Takych co som odskusal bolo tiez vela, ale nemozem povedat, ze som ich pouzival - teda mal ich dlhsie ako 2 mesiace (rozne HTC - desire, one, wildfire, wildfire S, rozne Symbianove Nokie, Siemens telefony, Samsungy S2, S3mini a i.). Jedine co som nepouzival je iPhone, aj ked drzal som to v ruke nastavoval a troska pouzival.

Jednoznacne odporucam kazdemu aj mojim kamaratom aj nekamaratom L920. Je to najlepsie a najlacnejsie riesenie zaroven. A je to to najlepsie co som doteraz mal. To mozem prehlasit zodpovedne bez nejakych zavadzani.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Petulinek »

To byl účel - pobavit :-) V reálu samozřejmě midend :-)
dkdkdk
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Sun Jul 14, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by dkdkdk »

Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale nikde jsem zatím neviděl, že by se doporučovala pro ženy L620 :???: . Podle mého je na tom funkčně i velikostně lépe než L520.
miomio
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Dec 12, 2012 12:43
Zařízení: S3, iPad, Lumia 520

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by miomio »

Lebo tych 60 € naviac za to nestoji :D
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Fri Jan 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by hudyss »

Žena si teď pořídila L720 a jen si lebedí. Už ji ten pomalý Android lezl krkem, jak na vše čekala. To samé matka má L620 a taky si oddychla. A bratr je už načnutej :tlem:
User avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Wed Jul 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by amentma »

Prepacte za OT ale potrebujem sa vykricat... moja L920 bola asi odzaciatku prekliata a dnes ma definitivne dorazil fakt, ze to bolo najhorsie minutych 600€ v historii. To ze cena klesla na polovicu by som prezil, to ze mi syn praskol sklicko by som prezil (btw. Zahryzol do neho, nepytajte sa ma preco...), to ze mi parkrat spadol a olupal sa zadny kryt by som prezil. Ale ked mi z nicoho nic prestal citat sim kartu tak som netusil ze co vsetko sa moze po*rat... zarucny servis mi ho odmietol opravit, oznacil za neopravitelny (ani platena oprava) a ako bonus zrusil zaruku. A po vyzdvihnuti v servise, ked som predychaval aspon to, ze ho mozem pouzivat ako navigaciu a prehravac som zistil, ze ti amateri mi zabudli namontovat audio vystup. Samozrejme teraz prehadzuju vinu namna, ze som ho nemal prebrat... mam po krk nokie a jej "servisu" na druhej strane mam rad WP takze ine asi aj tak nekupim...
User avatar
Carlosso
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 469
Joined: Mon Mar 11, 2013 18:41
Zařízení: Nokia Lumia 930
Location: Praha

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Carlosso »

No tak když čtu že ti padá na zem atd tak se nedivim že ti začla blbnout,není se čemu divit a to že ti to v servise podělali...Neměl ses nechat odbýt ;) tohle jsem ještě nikdy neslyšel,kdyby tohle řekli mě,tak zažijou třetí světovou ale zase jestli byla zvenku mechanicky poškozená tak se nediv že tě snadno odpálkovali ;) kde sis to nechal servisovat?
dkdkdk
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Sun Jul 14, 2013 8:41
Zařízení: lumia 920 yellow

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by dkdkdk »

miomio wrote:Lebo tych 60 € naviac za to nestoji :D
Blesk, přední kamerka, NFC, lepší display (možná ne použitou technologií, ale okometricky ano a to se počítá; stejné rozlišení na menší display=jemnější), City Lens, HereDrive+

...a v některých e-shopech je ten rozdíl např. v bílých verzích jen 16€
miomio
nováček
nováček
Posts: 32
Joined: Wed Dec 12, 2012 12:43
Zařízení: S3, iPad, Lumia 520

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by miomio »

Poprosim link, kde sa da kupit 620 za 154 ejro. Dik.
220kV
nováček
nováček
Posts: 22
Joined: Thu Jul 25, 2013 12:43
Zařízení: Samsung Wave, Lumia 920 Grey

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by 220kV »

Na váhu si zvykneš hned, kapsu u riflí to netrhá, s kraťasama je to ovšem horší :)
engineer
nováček
nováček
Posts: 40
Joined: Sat Jul 27, 2013 10:29
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by engineer »

Inak každým dňom sa presviedčam o tom, že práve nevedomosť, zaslepenosť až zadubenosť ľudí ničí predaj všetkých WP8 mobilov. Dnes som sa tiež stretol s názorom, že prečo som si kúpil L920 s WP8, keď na to nie sú skoro žiadne aplikácie a ak nejaké sú tak drahé (to že sú drahšie resp. veľa schopných je platených je inak pravda) a že WP8 zle vyzerá atď atď. Lenže takýto ľudia tieto telefóny nikdy ani nemali, nepoužívali (i keď áno, nie každý si hneď tento OS zamiluje), ale čo je najhoršie, že takto odrádzajú ostatných ľudí, ktorí by si ho aj kúpili alebo minimálne vyskúšali. Podobné stanovisko presadzujú predajcovia operátorov na pobočkách (Telekom, O2, Orange) a tiež som sa stretol s rovnakým odradzovacím prístupom v Daterte. Takže tu vidím podstatný dôvod z nie celkom ľahkého presadenia sa tohto OS na trhu. Je to škoda, lebo si myslím, že je rovnocenný súperom pre oba konkurenčné operačné systémy (zvyšné OS za konkurenciu naozaj nepokladám :)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests