Prasklé sklo HTC 8X

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
mrazone
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 11, 2013 17:36
Zařízení: HTC 8X

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od mrazone »

Dobrý den, dnes mi spadl na zem asi z 30 cm telefon HTC 8x a prasklo sklo. Mám ho 5 dní. Myslíte že mi uznají reklamaci? Ten telefon by měl taky něco vydržet když je tam gorilla glass 2...Případně kolik stojí výměna a kde takové sklo seženu? Telefon jsem u kupoval u czc.cz. Děkuji
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od htcjirka »

:tlem: Na reklamaci to neuhrajes ani kdyby jsi se rozkrajel,tak naivni snad ani byt nemuzes..Gorilla Glass neni zarukou nerozbitnosti.Dej to do VSP Data at ti dal bezi zaruka.
mrazone
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 11, 2013 17:36
Zařízení: HTC 8X

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od mrazone »

To není možný že mi to ale spadne z lavečky do travy a rozbije se to...není možný že mám nějaký vadný kus? já to s tou reklamací stejně zkusím...nevíš kolik by vyšla oprava toho sklička?
JanHavlicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 14, 2006 12:57
Zařízení: Xiaomi Redmi 2 2GB
Bydliště: Praha

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od JanHavlicek »

Reklamace nemůže projít ani náhodou, i kdyby jsi měl vadný kus, jak jim chceš dokázat, že ti to nespadlo z dvou metrů, to by mě zajímalo. A i tak je to samozřejmě blbost, ty skla jsou prostě náchylný a když ti padají telefony, kup si kryt ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od htcjirka »

Musel by jsi je ve VSP Data zdrogovat, aby ti tohle uznali jako reklamaci.Jak muze zdraveho cloveka tohle vubec napadnout..
mrazone
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte čer 11, 2013 17:36
Zařízení: HTC 8X

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od mrazone »

jak muže zdravý a inteligentní člověk odpovídat tímto způsem jako ty...nechápu lidský chování. Jenom tak btw: s gorilla glass zatloukají na netu hřebíky a tady když mi to spadne do trávy z 30 cm lavečky, tak to popraská...opravdu tomu nevěřím, musí to být vadný kus...a až to zreklamuju tak vám tady hodím nějakej pěknej topic. Díky za rady. Pac a pusu :*
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od htcjirka »

:roll: To je fakt,v reklame take auto skocilo ze skaly a to moje to nevydrzelo,jdu ho zreklamovat.Logika houpaciho kone.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od mberdych »

Jak muzes vedet, ze nebyl v trave kaminek? Kolegovi spadl Razr Maxx z 15 cm na dlazbu, displejem dolu, bohuzel na ni byl maly kaminek a skoncilo to pavoukem. Bohuzel, reklamaci bych se divil.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od M.BoBo »

Vsadím 1000, že reklamaci zamitnou;P
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Prasklé sklo HTC 8X

Příspěvek od milennium »

@mrazone Máš ty, ale smůlu... Ale vážně, to ti na záruku neprojde, a pokud ano, tak klobouk dolů. V Servisu nezjišťují příčinu, to nikoho nezajímá. Výsledek je takový, že máš prasklé sklo a "na mechanické poškození se záruka nevztahuje"... A zkus to... A pak dej vědět...
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti