Ekvalizér v MediaPlayeru

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Post Reply
xaerk
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sun Oct 07, 2007 16:18

Ekvalizér v MediaPlayeru

Post by xaerk »

Ahoj, mám zájem o zařízení s WM6 (konkrétně Voxe), ale jak jsem v tom telefonu brouzdal, nenašel jsem nikde ekvalizér, nebo cokoli tomu podobné. Hledal jsem blbě, nebo se to dá vyřešit doinstalováním jiného přehrávače. Ptám se na to jelikož bych s ním rád používal bluetoothová sluchátka a občas se hodí zesílení, nebo zeslabení basů.

Děkuju za jakoukoli reakci :tlem: ,
Martin
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Post by htcjirka »

Vestaveny Windows Media Player nema equalizer.Budes to muset doresit doinstalovanim jineho prehravace.
xaerk
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sun Oct 07, 2007 16:18

Post by xaerk »

Zkoušel jsem hledat na internetu, neznáte někdo z vlastní zkušenosti nějaký player, vždycky něco najdu, ale nejsou u toho programu rozepsány fce. Má CorePlayer (TCMCP) ekvalizér? Odzkoušel bych to sám, ale nemám to ještě do čeho nainstalovat :-)
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Ano TCPMP má ekvalizér!
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

Ja pouzivam PocketMusic. pjekne si tam hodim skiny z winampu a sem v pohode. libi se mi na tom ze tam je graficky spektrum analizer a ne jen gifko. ke stazeni tu http://www.pocketmind.com/pocketmusic.htm
jirkab
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Sat Feb 24, 2007 19:11
Location: Praha

Post by jirkab »

Nevím jak na BT sluchátka, ale na drátová sluchátka používám equalizer, který jsem stáhnul někde na XDA - samostaný exe, který si nakopíruji přímo do Windows a zástupce do složky programy. Není závislý na typu přehrávače (tudíž funguje i s WMP) pouze je třeba mít připojená sluchátka - což je logické. Těžko trápit ty malé repráčky v zařízení zvyšováním basů...equalizer.exe
SPIKEBOY
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 142
Joined: Thu Aug 30, 2007 14:05
Zařízení: Galaxy S10+
Location: Nové Zámky, SK

Post by SPIKEBOY »

dragunov87: Dík za tip a hlavne link, presne toto som potreboval :)
dragunov87
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 60
Joined: Fri Mar 09, 2007 17:56
Zařízení: Asus P525, nokia E71, HTC HD2
Location: Skalica
Contact:

Post by dragunov87 »

neni zac, ja su s tim nad miru spokojny. ked tak ti hodim aj par skinu. napis mi na icq

ja momentalne pouzivam tento WMP11:
Attachments
Screen002.png
Screen002.png (22.02 KiB) Viewed 6078 times
czprava
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Sat Nov 24, 2007 20:03
Location: Česká Lípa

GS player

Post by czprava »

Já toto řešil také, nakonec jsem použil GS player, má playlisty i ekvalizér....jsem s ním spokojený....
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Post by Jiří Hrma »

GSplayer je výborný, také jsem ho velice dlouho používal, nakonec sem ale zakotvil u TCPMPlayeru (resp. CorePlayeru), který přehraje naprosto vše (audio/video).
czprava
nováček
nováček
Posts: 10
Joined: Sat Nov 24, 2007 20:03
Location: Česká Lípa

Coreplayer mi dělal problémy.....

Post by czprava »

Coreplayer jsem využíval také, ale měl jsem problém s jeho ekvalizérem, v menu byl, ale nešel spustit, prostě ta volba nic nedělala. Nevím proč a nezjišťoval jsem to. Další věc, že do registrů týkajících se zhasínání displeje vepíše úplně nesmyslné číslo a pak přestane zhasínat displej, jen pohasne na půlku. Už se to tu řešilo.... na můj vkus dost problémů....pravdou je, že přehraje v podstatě cokoliv.....no každému dle jeho vkusu, že?
User avatar
phallus
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Mon Apr 14, 2008 22:01
Location: Uherský Brod
Contact:

Post by phallus »

Já používám nejčastěji TCPMP, ale vím že GSPlayer má obrovské možnosti nastavení nejen ekvalizéru, 3D efektu, BassBoost a jiné, ty ale ani nevim na co jsou :-)
Post Reply

Return to “Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests