Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Tue Jan 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

Re: Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by David Podzimek »

Je to nejspíš tak jak píše Mimonaut. L920 je u AT&T proto, že bez exkluzivity by ji nezařadili do nabídky vůbec a na natož nějakou marketingovou podporu.

Nokia má v US ještě horší pozici než u nás.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 146
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Location: Brno
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Scaladek »

http://www.phonearena.com/news/Freeze-t ... eo_id42942
To video vypadá moc pěkně, ty fotky zrovna tak... ;)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by htcjirka »

Takove video natoci i Lumia 920,tam se zadna zmena neodehrava,cip je uplne totozny s Lumii 920.Xenon pomuze jen fotkam a jeste jen nekde,nekde byla srovnani a v Nokii se jeste musi sw ucit,protoze L928 diky xenonu nektere fotky prepalovala.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 146
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Location: Brno
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Scaladek »

Jo, video je asi stejny (nevim, nikdy sem s Lumii 920 koncert nenatacel, ohnostroje me teprve cekaji :-D ) Ale ty fotky s tim xenonovym bleskem by mohly nastavovat o dost kratsi cas (mimo nocni rezim), takze by mohly byt hezci... Kazdopadne jsem zvedavy na zitrek... :-)
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Sat Oct 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Lord de Wolf »

Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 146
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Location: Brno
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Scaladek »

Vim vim ;-) Doufam ale, ze to neni vsechno (rad bych EOS nebo tablet) a u 925 jiny nez unikly specifikace...
Post Reply

Return to “Nokia Lumia (ostatní modely)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests