[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Flynn »

mceza wrote:Aneb skvělá ukázka toho, jak je dobře, že je WP omezený :D Když vývojáři dělají toto, co by dělali při otevřeném systému? :D
OT: Nejde ani tak o to, aby měli vývojáři plný přístup do systému, čili, jak ty říkáš "otevřený systém". Píšu si s několika (nejen tuzemskými) vývojáři a vesměs si naříkají na to, že díky omezením ze strany MS, jsou zase oni omezeni co do možností funkcí v aplikacích. Shodují se v tom, že mají dost svázané ruce, a že není divu, že dobrých aplikací pro WP je tak málo. Vidíme, že např. pro YouTube, Facebook, Google atd. existují desítky různých aplikací, ale málokterá plně vyhovuje uživatelům. Pokud jsi ty spokojen, budiž, ale neprezentuj to tady jako něco správného a jako všeobecný standard.
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Rastislav Maskal »

psalli jste o vnucujici modre :)
To nastaveni sede nabidky docilite zmenou nastaveni jenom v aplikaci...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by htcjirka »

Ano ale rozbalujici nabidka nerespektuje zbytek prostredi WP,takze opet vnucujete jinou barvu,ktera ma daleko do zbytku prostredi.Takze omalovanky. :roll:
Flynn : Zrovna Youtube a jine spojene s Goolge je vina na strane Google,kde Google zakazuje Microsoftu vyuzivat jich API pro aplikace dalsich stran a sam vlastni aplikaci nedoda.Tady neni vina na strane Microsoftu.Pak ma vyvojar svazane ruce,ale nen diky Microsoftu.A na facebook a jejich nejhorsi API nadavaji vsichni vyvojari bez ohledu na OS.
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Rastislav Maskal »

Flynn: mate aj nemate pravdu. System sa nesmie uplne otvorit inak by to bol samy virus ..viz Android. Na druhesj strane MS zaostava napr za iOS kde moznosti API su uplne inde nez u WP8, takze aj preto je tam podstatne viac aplikacii a lepsie prepracovanych, MS sa sustredilo na Wp7 potom WP8 a tym padom API je ubohe nevraviac o tom ze vo WP8 je aj vela nedotiahnutych funkcii
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Flynn »

htcjirka: OT: Není nutno mě chytat za slovo, uvedl jsem to jako příklady a za to jsem napsal "atd". Nemám čas probírat se stovkami aplikací a vypisovat jejich povedenější i ubožejší variace. Ten, kdo chce, tak ví, o čem mluvím.
Rastislav Maskal: Nepsal jsem o tom, že je nutné otevřít systém. V ostatním s tebou naprosto souhlasím a napsal jsi svými slovy to, co já si myslím.
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Rastislav Maskal »

HTCJirka: v dalsi verzi bude ten title i appBar upraveny (uz som to prekopal), zustalo to tam kdyz tam byla striktne bila tema a hlavne sa nam vubec nezdalo ze by to tak kricalo farebne.
Mceza: Ona u toho nadpisu a Appbaru bola PhoneAccentColor (resp PhoneAccentBrush), pokial to ma ale vypadat jak u Zprav jak poznamenal HTCJirka musi tam byt PhoneForegroundBrush
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by htcjirka »

Diky,to me udelate obrovskou radost,mam rad kdyz cely system vypada jednotne a toho si na WP vazim.
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Wed Aug 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Tomáš Slavíček »

Jinak na WP8 už jsou udělat ikonky, které spustí vybrané aplikace...

Doplnění: Vím, že to nějakým způsobem jde, ale také jsem to nemohl najít. Možná tenhle článek na MSDN je ono. Martin Suchan s tím už myslím dělal, tak kdyžtak napoví :)

Že to nějak jde, viz např. aplikace Skinery Tiles. Ale já zatím nemám WP8, nemůžu to odzkoušet.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Martin Suchan »

Ac jsem mel za to, ze pomoci Launcher.LaunchUriAsync lze spustit libovolnou appku pomoci Id, tak to zatim vypada, ze to asi nejde. Pouze toto lze vyvolat:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... p/jj662937(v=vs.105" onclick="window.open(this.href);return false;).aspx
Jeste se zkusim optat na spravnych mistech.

Btw. pomoci NFC tagu/zarizeni lze spustit na WP8 libovolnou appku pomoci Id, demo jsem ukazoval na lonskem MS FESTu :)
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Rastislav Maskal »

Ano, Tomas mi to uz taky poslal ale myslim ze tady je to vazano na protocol ktery musi mit dana aplikace v manifestu, takze je potreba vedet ten nazev protokolu a taky pak lze spoustet jenom ty app co to maji zaregistrovane.
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

[App] QuickWP - Nejčastěji používané funkce v jedné aplikaci

Post by Rastislav Maskal »

Pro chystanou verzi 1.4 jsme pripravili popis aplikace i s obrazkami, snad konecne uzivatele vyuziji vsechny funkce, ktere aplikace nabizi..

http://www.xperiensis.com/quickwp-cs

Budeme vdecni za kazdou pripominku.
predem diki
Post Reply

Return to “Aplikace a software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests