- byl jsem odhlášen od všech Windows live služeb
- telefon byl v angličtině
- nastavení se změnilo na defaultní (zvuky, zamykací obrazovka, klávesnice)...
- všechno ale zůstalo při starém, lidi v people hubu, rozehrané hry, rozmístění plochy
Nejde mi ovšem přidat můj Windows live účet. Je tam pouze Facebook, Twitter a kdykoliv se snažím tam dodat svůj windows live, tak mi to napíše jste přihlášeni - Došlo k chybě. Takže nemám na ploše ikonku mailu a obávám se, že ani nemůže fungovat synchronizace kontaktů, mailů apod. Přitom v game hubu a na skydrive je telefon k mému účtu normálně přihlášen.
Měl někdo podobné problémy? A nechci slyšet, že to vyřeší HR!


