[app] Viber - univerzální kecálek

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

Nainstaloval sis špatnou verzi. Volání jede v pohodě na 3G, včera i dnes jsem to použil a kromě malého zpoždění není absolutně poznat že nejde o klasický telefonní hovor.
Jistě, data to žere oběma.
atms
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Wed May 23, 2012 8:06
Zařízení: Samsung Omnia 7

[app] Viber Beta

Post by atms »

Mi volání pořád nejde. Mám taky verzi 2.1 a nikde jinde není dostupná jiná verze.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

Je verze 2.2, tu mám. A tam jde volání naprosto bez problému.
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Viber Beta

Post by dwbmb »

Jak to funguje? Dneska jsem si to nainstaloval a nevidím Viber v seznamu aplikací běžících na pozadí.
Paulos
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 439
Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
Contact:

[app] Viber Beta

Post by Paulos »

Viber používá push notifikace k oznámení nových zpráv / příchozích hovorů. V background services ho neuvidíš. :wink:
Her Mister
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 77
Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
Contact:

[app] Viber Beta

Post by Her Mister »

Ja teda taky verzi 2.1.0.0 v marketu mam jen tu co mam a u toho jen tlcitko sdilet. Neni ten Viber 2.2 jen kdyz mam nastavenu urcitou lokalitu (ja mam zemi cr) - jinak teda mam unlock wp 7.5 a omnii 7
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Viber Beta

Post by dwbmb »

A funguje to? WhatsApp má taky Push notifikace, neběží na pozadí a a zprávy chodí max. hodinu po spuštění programu, pak to umře a nic nechodí.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

Verze 2.2 je ke stažení když se nastaví OEM Market na Nokia, čili pouze na odemčeném telefonu.

V té verzi 2.2 fungují notifikace bez problému. Jediné je blbé když někdo volá, rozsvítí se displej a nahoře se objeví notifikace o volání Viber. Je třeba displej odemknout a potom teprve jde přijmout hovor.
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

[app] Viber Beta

Post by dwbmb »

Tak já nemám ani 2.1, ani 2.2, ale 2.10. Když mi někdo volá, tak mi jen vyletí Push, že mi někdo zkoušel volat, ale že mám zastaralou verzi a mám jí upgradovat. To samé se jako zpráva objeví volajícímu. Textová zpráva mi dorazí v pořádku, ale když se v tom samém dialogu pokusím z Viber pro WP7 odepsat, tak mi vyskočí popup, že druhá strana už Viber nemá nainstalované.
Takže šit, úplně k ničemu.
Jsem docela spokojený s ChatOn, funguje dobře, i když to UI je strašné.
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 121
Joined: Wed Aug 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber Beta

Post by imaxik »

Nasli jste nekde moznost vypnuti zvuku ve viberu, krome uplneho zeslabeni celeho telefonu?


Jinak verze s volanim je dostupne uz pro vsechny telefonu WP7
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

Už i pro všechny WP8, šlape výborně :-)
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

[app] Viber Beta

Post by dark_hood »

zobrazuje sa počet udalostí aj na najmenšej veľkosti dlaždice? :) vopred ďakujem
Simon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 462
Joined: Mon Jan 21, 2013 10:21
Zařízení: Nokia Lumia 900 Cyan + Nexus 7 II

[app] Viber Beta

Post by Simon »

Dnes som mal trochu Viber fail...mal som nainstalovani 2x Viber...presne ten isty...
Mal som ho nainstalovani..na WP7 appliste bol ze je update, tak som sa nechal presmerovat fo marketu...a odtial som ho nainstaloval...a zrazu pozeram ze tam mam dva krat Viber xD
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

dark_hood wrote:zobrazuje sa počet udalostí aj na najmenšej veľkosti dlaždice? :) vopred ďakujem
Ano,zobrazuje
edkis
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 110
Joined: Tue Dec 28, 2010 10:05
Zařízení: iPhone 6s

[app] Viber Beta

Post by edkis »

Jedine co mi strasne vadi na Vibere pre WP je ta dlha pauza od prichodu push notifikacie spravy a jej nasledneho zobrazenia v samotnej app. Skratka po kliknuti na notifikaciu sa sice Viber otvori ale trva niekolko sekund kym sa dana sprava objavi. Mam aj verziu pre iPhone a tam je to zobrazenie okamzite.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

[app] Viber Beta

Post by Petulinek »

To je fakt, na WP8 je mnohem lepší používat Skype :-) I když teď jsem zjistil, že když mi píší z Viberu na WP7, trvá dlouho doručení a i to otevírání, pokud komunikuji s Androidem, lítá vše bleskem.
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 121
Joined: Wed Aug 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber Beta

Post by imaxik »

Me prijde WP7 pro takove aplikace celkem nepouzitelny navic me nejde volat z viberu, ktery je na androidu na ten co mam na WP7 opacne to jde, ale problem je urcite na WP7 dela to i na jinem telefonu z WP7. Pak ten problem z ovladanim zvuku v cem je WP stole za opicema.

Navic jsem testoval par dni i WP8 a ten system je stale tak silene nedodelany, ze uvazuji, ze prejdu na android, protoze s takovym tempem jak MS pracuju to nema cenu dotet WP poradne neumi ani zakladni veci.
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 95
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: [app] Viber Beta

Post by trizzo »

imaxik wrote:Me prijde WP7 pro takove aplikace celkem nepouzitelny navic me nejde volat z viberu, ktery je na androidu na ten co mam na WP7 opacne to jde, ale problem je urcite na WP7 dela to i na jinem telefonu z WP7. Pak ten problem z ovladanim zvuku v cem je WP stole za opicema.

Navic jsem testoval par dni i WP8 a ten system je stale tak silene nedodelany, ze uvazuji, ze prejdu na android, protoze s takovym tempem jak MS pracuju to nema cenu dotet WP poradne neumi ani zakladni veci.
Co povazujes za "nedodělané"?
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 121
Joined: Wed Aug 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

[app] Viber Beta

Post by imaxik »

napr. ovladani hlasitosti
trizzo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 95
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:33
Zařízení: Samsung OmniaPro B7330

Re: [app] Viber Beta

Post by trizzo »

imaxik wrote:napr. ovladani hlasitosti
????
Post Reply

Return to “Aplikace a software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests