Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
Odpovědět
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od flemo »

Neprekvapuje ma samotny fakt, ze Wifi zerie menej, ale ze je ten rozdiel az taky vyrazny. Doteraz som skype na telefone nepouzival a pri dvoch mailovych schrankach s polhodinovou frekvenciou vyberania sprav ten rozdiel nebol taky zretelny.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Pokud mas na 3G mizerny signal, telefon se vybije sa par hodin. Je to zrout, hlavne pri nasem pokryti.
Uživatelský avatar
Pedro007
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon úno 18, 2013 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 920 - Plus PL v.3047.0000.1326.2003

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pedro007 »

karelchadim píše:tak jsem trochu zagooglil a dá se najít pouzdro, ale pěkné to moc není přímo od nokie, a kdo ví jak to bude fotit skrz obal

nebo si pořídit to silikonové pouzdro a šňůrku si tam upevnit svépomocí

Tak to jsem dopadl stejně.Jenom nějaký rámeček s ouškem zatím nikde není.Ten futrál na zip ani moc hodnotit nebudu protože je hrozný :-) :-)
Takže jsem to vyřeší jak i ty píšeš tím silikon.obalem orig.NOKIA a v rohu jsem protáhl origo.šňurku.
Vypadá to úplně v pohodě.Používám to ale stejně jen na ty situace jak jsem psal.
Díky.
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

Ahoj, funguje aplikace Here maps offline? Nechce mi najit polohu, porad píše "hledani vasi polohy" přitom Here drive normálně polohu najde. Cekal jsem cca 15 minut a nic, zkoušel jsem to několikrát. Kdyz jsem online tak polohu najde. Aplikace Here city lenze funguje předpokládám pouze online. Diky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

I Here Maps funguje jen offline a polohu me bezproblemu i bez site najde.
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

Přeinstaloval jsem a pořád nic, stále hleda moji polohu. Nevim co delam špatně sakra.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ja jen zapnu/spustim Here Maps a behem chvilky vidi GPS a ukaze mou polohu,i po restartu a bez sim.
xwritter
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát led 25, 2013 22:26
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xwritter »

Měl jsem v nastaveni, aplikace, mapy vypnuto Používat moji polohu, už to jede.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ani me nachvilku nenapadlo,ze by jsi to mel vypnute..
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

Tak jsem byl dneska na výletě v Olympia Brno, a nemohl jsem se nezastavit v Nokii. Milá slečna za pultem mně sdělila, že skladem mají černou, bílou, červenou i žlutou, a že na další barvy (ptal jsem se na šedou) budu asi čekat marně. Ne, že bych něco z toho nevěděl, zastavil jsem se spíš jen z nostalgie, ale dostala mě úplně jiná věc. Dám Vám hádanku:

Kolik si myslíte, že měli na prodejně vystavených Lumií 820 a kolik Lumií 920? :wink:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ani jednu :tlem:
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stevik »

Taky rikam, ani jednu. Jednu nastartovanou 820 ma tam vystaveny Vodafone, 920 ne, protoze ji nema v nabidce.
Scaladek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 146
Registrován: úte led 22, 2013 10:56
Zařízení: Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Scaladek »

htcjirka píše:Ani jednu :tlem:
Ale jo, měli jich tam hromadu, odhadem tak deset kusů od každé, černá barva. Jenomže VŠECHNO to byly MAKETY!!! Nejlepším skutečným smartphonem, který byl zapnutý a zapojený do sítě, byla Lumia 800 Cyan.

Proboha proč? Vždyť Lumia 820 se už prodává delší dobu, a Lumii 920 už mají (prý) taky skladem... K čemu je jim celá stěna vystavených maket? Vždyt i za rohem v ElectroWorldu měli funkční Lumii 820...

Jsem fanda Nokie, přeju jí úspěch, sázka na WP byla dle mého nejlepší možná varianta, bonusové aplikace, skutečné inovace a starost o Lumie parádní, na úrovní, jak mezi výrobci, tak mezi OS špička. Proč tady ale teď na každým rohu a billboardu nevidím reklamu na Nokii s WP, jako tomu bylo v případě Lumie 800? To se po Brně nedalo hnout, aby člověk nepotkal tu reklamu... Stejně jako se teď nedá hnout, aby člověk nepotkal reklamu na Xperii Z... Proč když řijdu do značkové prodejny Nokia, narazím na dvacet maket a jediný, s čím si můžu hrát, je Lumia 800, navíc ještě s WP 7.5...

Todle Nokia pos*ala, stejně jako s ofiko cenama (ty byly ale vždycky vysoký, navíc u Lumií netřeba na ofiko dostribuci čekat)... Takhle díru do světa neudělá... Nedivím se, že za deset minut, co sem před tou prodejnou čekal na přítelkyni, o ni nikdo ani pohledem nezavadil, natož aby vešel... Je mi vážně Nokie líto, ale tímhle způsobem se zpátky na vrchol nedostane...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jenomže VŠECHNO to byly MAKETY!!!
To je snad horsi,nez kdyby tam nebyla zadna.Takto chce Nokia rozjet prodeje,predvest lidem novy produkt.. :roll:
Kery
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát pro 28, 2012 21:34
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kery »

cubic214 píše:Stava sa mi celkom casto ze po restarte mam viac %baterky ako predtym, stalo sa to uz niekomu? Napr. Dnes rano po 8hod na wifi 65% , (som si zase zanadaval na vydrz), ale po restarte mam 86%...
Jo, mně se to stávalo dost často, dva dny mi mobil vydržel, jen když jsem na něj ani nešáh a když se mi třeba vybil a já ho pak zapnul, tak najednou jsem tam měl 30 %. Nakonec jsem ho reklamoval a prej probíjel kontakt či co. Mam ho teďka krátce, ale vypadá to, že se výdrž zlepšila a po restartu už mi procenta nepřibývaj.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Aktualizace FW na verzi 13008 k dispozici pro ATT USA. Do Evropy do odhadem dorazí tak za měsíc ? :-(
Polkomtel PLUS PL stále nic.

http://www.wpcentral.com/att-nokia-lumi ... -available" onclick="window.open(this.href);return false;
suchyjar
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: pon bře 25, 2013 7:34
Zařízení: Lumia 920

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od suchyjar »

Stevik píše:
suchyjar píše:Ahoj, mám takový problém.. Firemní mail pres exchange ...
Je to MS Exchange, nebo tam je Kerio Connect? Resil jsem Kerio a musela se dat verze 8.0.1, starsi WP8 nepodporovala.
Je tam MS Exchange.. A tohle mi fakt stve.. Jelikož ho používám často.. A pořád se přihlašovat... To je fakt na zblbnutí..
geoffrey
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon čer 14, 2010 9:43
Zařízení: Lumia 920, XPERIA Z, LG2, Lumia 925, OPPO Find 7a

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od geoffrey »

mbelas píše:Aktualizace FW na verzi 13008 k dispozici pro ATT USA. Do Evropy do odhadem ...
V Nokia Care Suite normálně je a ofiko polská, mám jí tam pro můj Orange White.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

No ano je Care Siute to vím, díval jsem se, ale nemám odvahu to přehrát. Jsem znalý počítačů, ale radši počkám na ofiko , když už je aktualizace uvolněna, snad to bude otázka dnů :-)
Čekání je hrozné :-) Dle informací co jsem všude možně našel , by se update mohl na ostatní dostat další týden.

Kdyby někdo s PL distribucí dostal ofiko přes OTA, dejte sem vědět.

Díky
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

Tak já už čekat nebudu. Po dvou měsících opět problém s nefunkčním proximity. Dneska ráno jsem kvůli tomu nebyl téměř schopen vypnout budík a včera nechtěně provolal kredit. Doufám, že je to skutečně aktualizací FW řešitelné, jinak holt budu muset znovu na reklamaci.. A to mne opravdu nebaví.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 930/925/920 a 900“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů