pár dotazů - co vše lze provozovat přes wi-fi ?

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Post Reply
theo2
nováček
nováček
Posts: 5
Joined: Sat Sep 22, 2007 13:49

pár dotazů - co vše lze provozovat přes wi-fi ?

Post by theo2 »

Máúcta vespolek, zajímalo by mne, zda se přes wi-fi dají:
1) pouštět on-line streamovaný rádia, případně v jakých formátech a v jaké rychlosti, aby byl tok plynulý a bez výpadků
2) hrát on-line např. mariáš
A jeden dotaz na závěr - v žádné recenzi jsem nenašel, jak je vyřešenej pohyb kursoru - to se ovládá tím čtyřpolohovým tlačítkem ?
charlie42
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:12
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X10

Post by charlie42 »

A ja bych jeste trosku neco za sebe pridal k dotazu - existuje neco cim by se daly pres wifi prochazet jiny pocitace v siti? Nejakej plugin do TC? Ze bych si napriklad moh z compu pres wifi stahnout mp3 do telefonu apod. Dekuju za odpoved.

A reakce na predchozi - kurzor.. Jo, v menu a ve vsem se pohybuje pomoci sipek. Neni to uplne idealni, ale necha se to, da se solidne serfovat i na webu.
alternativ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 226
Joined: Tue Sep 26, 2006 11:21
Zařízení: Samsung Galaxy S3, HTC Touch Pro
Location: Kopřivnice/Francova Lhota
Contact:

Post by alternativ »

Wifi je jen jiny typ pripojeni k netu, nez GPRS ci EDGE, takze v tom nehledej zadne zaludnosti. Muzes provozovat jak streamovana media, tak hrat hry. Samozrejme vse zalezi na rychlosti pripojeni,ze :)
mirbx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Fri Jul 07, 2006 12:28
Zařízení: Samsung Galaxy Note, Nokia n85, Nokia c5
Location: Pardubice

Post by mirbx »

dá se i procházet nasdílený HDD v Total commanderu a kopírovat z něho nebo i přehrávat video přímo z HDD (aspoň u verze pro PPC to jde, Vox nemám).
charlie42
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 55
Joined: Sat Sep 22, 2007 6:12
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X10

Post by charlie42 »

SM verze to prave neumi, a PPC tam neprocpu:( skoda, zrovna takovahle ficura by se mi hoooodne hodila
Marty22
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:15

Post by Marty22 »

bohužel to asi nejde bojoval jsem s tím asi měsíc a nepřišel na to jak.Je to fakt škoda taky bych to celkem využil.
Post Reply

Return to “HTC S710/S730”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest