Hledám někoho, kdo mi pomůže s vývojem WP7.x aplikace - Brno

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
mceza

Hledám někoho, kdo mi pomůže s vývojem WP7.x aplikace - Brno

Post by mceza »

Ahoj, už nějakou dobu s přestávkami pracuji na jisté WP aplikaci. Bohužel potřebuji dost specifické věci a ač to není složité, C# a XAML neovládám natolik, abych byl schopen se v reálném čase sám dobrat konce.

Byl by někdo ochotný se na to se mnou mrknout? Ideálně sejít se v Brně. Aplikace bude zdarma a nezastupuji žádnou firmu. Počítejte tedy spíše s odměnou "pomoc za pár piv"...

Pokud máte zájem pomoci, pište do SZ.
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest