GoClever tab R974 - Obchod Play

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od Florinka »

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li nemáte někdo zkušenosti s touto značkou tabletů? Od Vánoc mi už potřetí přestal fungovat obchod play - napíše to žádné připojení. Předtím jsem to řešila továrním nastavením, ale teď když už mám v tabletu hodně rozehraných her a ztáhlých aplikací tak to chci vyřešit nějak jinak nevíte jestli to jde? nebo mám tablet reklamovat? děkuji za vaše odpovědi
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od uni »

Zrovna se s jedním "tímhle šmejdem" zabývám doma a řeknu vám, nelituji jediné koruny v iPad mini, je to vidět ve všech směrech, včetně kvality OS (ale za ty prachy pro děcko...).
Nicméně, GoClever/Google Play jsou plná fóra, neumím rozlišit modely, ale GoClever hodně a často slibuje nápravy v aktualizacích Firmware, třeba jsi podobný případ. Zkus mrknout na stránky výrobce (cz), i snad docela komunikují. Osobně bych reklamoval, reklamoval, reklamoval a k vráceným penězům bych přihodil a koupil něco od Google, Asus, Samsung, Apple. Prověřené značky a kvalita o úrovně výše, než zbytek. Ale musí se to zaplatit. Což nemusí být někdy vhodně (děcko).
Každopádně, zkus ve správci aplikací Force stop Android Framework, pak Clear Memory, to samé pak u Google Play aplikace-restart přístroje. Ale klidně bych to reklamoval, o tohle se má postarat výrobce, nikoli uživatel.
Florinka
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 06, 2013 10:58
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X2

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od Florinka »

mě to právě hrozně rozčiluje když to má jít a nejde jako to nejde porad kolem dokola davat tovarni nastaveni a vymazavat tak celej tablet jen aby mi sel ten obchod dyz za normalnich podminek nejde tak nevim esli este pockat nebo co delat ale zase nekde sem cetla ze se to na reklamaci nevztahuje kdyz nejde obchod play ze to je problem googlu tak nevim jak postupovat, na goclever sem jim psala zatim email a pockam esli odepisou
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od uni »

U těchto tabletů "made in china" je také časté např. prosvítání podsvícení LED z boku (viditelné např. při tmavém pozadí), můžeš třeba takto rozjet reklamační kolečko:-) 3 stejné závady (s tím prosvítáním docela velká šance) a peníze jsou zpět.
EDIT: btw. tam kde mi iPad mini chytí Wi-Fi 1-2čárky (1 v klidu, 2 při aktivitě), což je nic moc, má GoClever čistočisté...kulové.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od radospol »

Florinka píše:Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda-li nemáte někdo zkušenosti s touto značkou tabletů? Od Vánoc mi už potřetí přestal fungovat obchod play - napíše to žádné připojení. Předtím jsem to řešila továrním nastavením, ale teď když už mám v tabletu hodně rozehraných her a ztáhlých aplikací tak to chci vyřešit nějak jinak nevíte jestli to jde? nebo mám tablet reklamovat? děkuji za vaše odpovědi
Na strankach vyrobcu je opravny subor "update" ktory treba hodit do tabletu a cez update ho nahodit. Problem vyrieseny. Cez vikend som to robil na synovcovom tomto tablete.
janafise
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř led 16, 2013 14:22
Zařízení: HTC

GoClever tab R974 - Obchod Play

Příspěvek od janafise »

Já jsem si GoClever Tab R794 (http://www.nalezneme.cz/nejlevnejsi-tab ... -tab-r974/" onclick="window.open(this.href);return false;) kupovala nedávno, a zatím je všechno OK. Tak doufám že to tak vydrží. Na druhou stranu za tu cenu bych nějaké problémy i tolerovala.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů