Nová mobilní verze

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
Pipa
smartguru
smartguru
Posts: 783
Joined: Tue Apr 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Location: okolí stověžaté

Nová mobilní verze

Post by Pipa »

Přijde mi to dost chaotické, takže tohle určitě užívat nebudu.

Ještě dotaz obecně k uspořádání fóra, proč jsou WP a WM rubriky úplně nahoře, řekl bych že uživatelů ostatních platforem je podstatně více, takže by mohli být Android a IOS nahoře a pak ten zbytek, i když možná na fóru je silná komunita uživatelů WP.
To jen tak na okraj, vždycky musím rolovat obsahem, přes tyhle rubriky, takže mě to napadlo.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest