Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované smartphonům Nokia Lumia 930, 925, 920 a 900.
zmrzle_slunicko
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Posts: 3
Joined: Mon Nov 07, 2011 19:51
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by zmrzle_slunicko »

Zdravíčko, soudružky, soudruzi. Rád bych Vám sdělil, že jsem se přidal k vašemu gangu a uznale musím uznat, že Nokia 920 je prostě dobrej. Abych Vám nelezl jen do zadku, rád bych se Vás zeptal. Mám T-Mobile. Což je fajn. Míň fajn je, že mi nejdou odesílat MMS. Nevím vůbec, co mám dělat, jestli se mám naučit kouzlit, nebo vyvolávat duchy, aby to šlo. Nevím. Proto bych byl rád, kdyby rada starších zasedla a zkusila mi pomoct a poradit. Díky

PS: Ano, MMS aktivovány mám.
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 231
Joined: Wed Dec 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Location: Ústí nad Labem

Re: Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Massik »

Balrog wrote:koukam ze ja a htcjirka jsme snad jedinny co mame lumii 920 cernou. branil jsem se ji,ale ve skutecnosti matna vypada dobre ( take jsem mel zalusk na zlutou :-)
asi ti zkazím radost. Nejste jediný.:)
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Balrog »

já jsem jedině rád :-)
nofu
smartguru
smartguru
Posts: 701
Joined: Tue Oct 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by nofu »

htcjirka wrote:Mam obe varianty,na bile vubec nejsou videt otisky,na cerne matove samozrejme ano,navic se cerna casem na nekterych mistech olesti.
A nešpiní se nějak ta bílá? Vim že je lesklá, tak by se tam ta špína snad nikam neměla zažrat, ale raději se ptám.
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by steelspace »

nofu wrote:
steelspace wrote:...Jinak branding je na Orange z Polska.
Když flashnu firmware, tak se toho obrázku zbavim?
Ano, ale může být dotčená záruka. To logo bys stejně neměl vidět moc často :)
vasam
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Fri Feb 04, 2011 20:15
Zařízení: iPhone 6

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by vasam »

steelspace wrote:může být dotčená záruka
A nepomohlo by před případnou reklamací vrátit původní FW?
Trigon
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Tue Jan 12, 2010 21:25
Zařízení: HTC TyTN II>SE Aspen

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Trigon »

To Balrog: Jestli jsem dobře četl, tak si měl nebo máš Note 2. Hodně váhám právě mezi 920 a Note 2. Máš nějaký doporučení, nebo jestli už Note 2 nemáš, tak jaký k tomu byl důvod, jestli to teda není tajný... Zní to asi blbě, ale nějaký nezaujatý názor by mi fakt hodně pomohl...Snad to tady nikoho neurazí....
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by mimonaut »

První den, nepustil jsem jí od cca 13h z ruky, pořád jsem na netu, stahuju aplikace, zkuším atd.. A baterka pořád na 30%. Tohle by "moje stará" Omnia7 (rozhodl jsem se, že po tom prvním relativně krásném roce s WP, budu psát Omnia7 vždy s velkým O :-)), tohle by ta potvora korejská prostě nedala.
Baterka zatim za mne +

jinak, skřípe mi trochu spodek krytu u repráčku, když telefon dole ne příliš silně stisknu, zavrže to :(

+ naopak dávám vylepšenému označování textů na wp8. Ta "ouška" u označeného textu jsou supr..
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by htcjirka »

nofu wrote:
htcjirka wrote:Mam obe varianty,na bile vubec nejsou videt otisky,na cerne matove samozrejme ano,navic se cerna casem na nekterych mistech olesti.
A nešpiní se nějak ta bílá? Vim že je lesklá, tak by se tam ta špína snad nikam neměla zažrat, ale raději se ptám.
Ne nespini,hrabu se v autech,takze zatez je :-)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by steelspace »

vasam wrote:
steelspace wrote:může být dotčená záruka
A nepomohlo by před případnou reklamací vrátit původní FW?
To už opravdu nevím, ale já to dělat nebudu. Obrázek při startu a jedna barva v tématech navíc mi za to nestojí.
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Sat Nov 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Location: Milevsko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Rehor J Zacek »

Trigon: Aktuálně mám oba telefony, jak Note II, tak i Lumii 920. Osobně se mi více líbí Lumie. Ten Note jsem si koupil jen ze zvědavosti, ale osobně moc nevím, k čemu používat ten stylus, na kreslení je to malý, a když chci vepisovat poznámky např. do nějakého obrázku, tak ten displej hodně klouže, takže to není tak snadný. Ale je fakt, že nemám tolik času si s tím hrát a hrabat se v tom, takže Note brzy půjde do světa. Z Lumie jsem nadšený, je to opravdu solidně zpracovaný, rychlý, elegantní a umí vše, co chci. MMS jsem nezkoušel a ani nepoužívám, raději užívám mail...
antarian
nováček
nováček
Posts: 47
Joined: Fri Dec 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by antarian »

hodne dlouho jsem nad nokii premejslel, strasne se na ni tesil a nakonec ji neuvedli prozatim u operatoru do prodeje:-( Kdyz uz jsem prestal doufat tak to nakonec vypada, ze se mi ji preci jen nakonec podari koupit, jestli prodam iphona at z toho vytriskam nejakou dotaci...

úz jsem myslel ze si budu muset vzit HTC 8X :-) (ted jen aby to vyslo). Chvilema jsem uz uvazoval i nad nexusem 4, kdyz bych nakonec prodal iphona. Ale co naplat ta Nokia je proste srdcovka .... sem se do ni uplne zamiloval, kdyz jsem ji poprve videl a jedine co hovorilo pro HTC je asi to, ze kdyz jsem ho chytnul do ruky, tak jsem snad vzivote nedrzel v ruce ergonomictejsi telefon ... pravej opak treba iphonu (na kterych je problem i psat aniz by to vypadnulo z ruky, kdyz si k tomu neporidite tu gumu kolem ramecku :-) )

Barevne sice jeste nikde neprodavaji, ale tak bila taky nevypada spatne tak doufam ze ji po vejkendu uz taky budu mit:-)
McJobs
nováček
nováček
Posts: 42
Joined: Wed Feb 08, 2012 19:48
Zařízení: iPhone 13 mini

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by McJobs »

janac_marek wrote:Ja s kamarátom sme tiež objednali čierne. Ostatné sú lesklé a po otlačkoch moc netúžim. Zvažoval som aj bielu.
matna je aj grey a cyan

http://wmpoweruser.com/wp-content/uploa ... y_post.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://wmpoweruser.com/wp-content/uploa ... 000221.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

V Nemecku som vsak na tieto 2 farby nenatrafil
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by steelspace »

antarian wrote:hodne dlouho jsem nad nokii premejslel, strasne se na ni tesil a nakonec ji neuvedli prozatim u operatoru do prodeje:-( Kdyz uz jsem prestal doufat tak to nakonec vypada, ze se mi ji preci jen nakonec podari koupit, jestli prodam iphona at z toho vytriskam nejakou dotaci...

úz jsem myslel ze si budu muset vzit HTC 8X :-) (ted jen aby to vyslo). Chvilema jsem uz uvazoval i nad nexusem 4, kdyz bych nakonec prodal iphona. Ale co naplat ta Nokia je proste srdcovka .... sem se do ni uplne zamiloval, kdyz jsem ji poprve videl a jedine co hovorilo pro HTC je asi to, ze kdyz jsem ho chytnul do ruky, tak jsem snad vzivote nedrzel v ruce ergonomictejsi telefon ... pravej opak treba iphonu (na kterych je problem i psat aniz by to vypadnulo z ruky, kdyz si k tomu neporidite tu gumu kolem ramecku :-) )

Barevne sice jeste nikde neprodavaji, ale tak bila taky nevypada spatne tak doufam ze ji po vejkendu uz taky budu mit:-)
920 má oproti 8X novinky v HW a spoustu SW zadarmo, hlavně navigaci a mapy. A to při skoro stejné ceně.
antarian
nováček
nováček
Posts: 47
Joined: Fri Dec 07, 2012 7:54
Zařízení: Galaxy S, Zopo C2 platinum, Lumia 920, Xiami Mi2s

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by antarian »

steelspace: tak ono volba je jasna :-) Jedinej problem je jak se k tomu telefonu dostat:-) No modlim se ze si ode me koupi zitra ten iphone 5 (osobne nemam iphony moc v lasce, ale prijde mi to nejprodejnejsi :-)))) )

Rozdil v cene je relativne zanedbatelnej .... pro me to bude 4200 (htc) vs 8000 (nokia) - ale clovek dostane lepsi fotak, lepsi kameru, lepsi nataceni zvuku s kamerou, ovladani dukavicema, vic GB, lepsi aplikace, lepsi displej (to podani je proste lepsi co jsem koukal) a u HTC mozna jedine co dostanu je "mozna lepsi zvuk do sluchatek nebo do reproduktoru"

Windows phone kupuju hlavne proto, ze se mi libi hub people a jakym zpusobem integruje facebook chat, skype a pevne doufam, ze casem vyrobci pridaji i dalsi aplikace ktere se do tohodle hubu integrujou...

V tuhle chvili me fakt stve mit otevreno 10 aplikaci naraz na androidu a furt mezi tim prepinat a tohle je prvni system kde vidim moznost ze se to snad zmeni a hlavne rad zkousim nove veci:-))))

ps. sice jsem do ted nehral skoro nikdy zadny hry na smartphonech ale mozna je skoda ze nakonec nedali do international verzi taky adreno 320 jako ted budou davat do cinskejch verzi ... :-) Ale pokud clovek nehraje hry tak bych to asi beztak nevyuzil:-)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 396
Joined: Mon Nov 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by gulii »

rozdělují se Vám sms po 70znacích? Mi ano, a to nepíšu žádnou diakritiku...
Rehor J Zacek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 194
Joined: Sat Nov 24, 2012 15:33
Zařízení: Nokia Lumia 1520, iPhone5, iPad4 32
Location: Milevsko

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Rehor J Zacek »

Mně bez diakritiky normálně 160 znaků, s 72...
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 396
Joined: Mon Nov 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by gulii »

tak to není vlastnost WP8...
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by Martin Suchan »

gulii wrote:rozdělují se Vám sms po 70znacích? Mi ano, a to nepíšu žádnou diakritiku...
Mozna mas nekde v nastaveni povolene "SMS s diakritikou", podivej se na to
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 396
Joined: Mon Nov 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Nokia Lumia 920: Všeobecná diskuze

Post by gulii »

Tak to je masakr teda... SMS se mi rozdělují, jen když napíšu na začátek SMS tato velká písmena /s malýma se to nerozdělí/. E, T, I, O, P, A, K, Z, N, M. Nezmění se to, ani když vypnu automaticky první velká písmena.
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 930/925/920 a 900”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest