reboot po pripojeni k usb
-
Her Mister
- přispěvatel

- Posts: 77
- Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
- Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
Teprve vcera jsem dostal tendhle telefon. U me se telefon po pripojeni k pc kazdych cca 10 sekund rebootuje a takhle porad dokola...neni novy ale zaruka je do konce roku. Tak jsem se chtel zeptat mel nekdo podobny problem? Tel je kupovany u alzy myslite ze bude mit problem se zarukou kdyz je tam root? Diky
-
Paulos
- stálý přispěvatel

- Posts: 439
- Joined: Tue Jun 17, 2008 17:06
- Zařízení: Nokia Lumia 925, 32 GB
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
Já měl vlastně podobný problém s mojí Omnií 7. Pokud byl připojený na nabíječku, po nějaké době se sám restartoval. Viděl bych to na reklamaci a rootu bych se asi nebál, stejně většinou vyměňujou celou desku, takže budeš mít i krásně čistý systém.
-
Her Mister
- přispěvatel

- Posts: 77
- Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
- Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
tak asi jinak...mel jsem tam jinou baterku (z ciny), ktera i po odpojeji ze site ukazovala dlouho ze se porad nabiji a dneska i po pripojeni do site s toudle baterkou, restart telefonu. Dal jsem tam puvodni (original) a zatim vse jede jak ma, tak asi cinska baterka ukazala proc je tak levna 
EDIT: jediny co me napada zkusit ti cinskou zkalibrovat, ale co vim z androida tak tam je potreba aby byla nabyta na 100 % a to bude potiz kdyz se kazdych 10 sek rebootuje...no uvidime co vysrzi ta origo a pak to budu asi resit
EDIT: jediny co me napada zkusit ti cinskou zkalibrovat, ale co vim z androida tak tam je potreba aby byla nabyta na 100 % a to bude potiz kdyz se kazdych 10 sek rebootuje...no uvidime co vysrzi ta origo a pak to budu asi resit
-
Manek49
- smartguru

- Posts: 708
- Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
- Zařízení: iPhone 5C
- Location: Horní Branná
reboot po pripojeni k usb
Nic neres, nech tam origo a cinu zahod 
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
reboot po pripojeni k usb - vyřešeno,baterie z Číny
At ziji smejdske baterie z ciny,nejlepe otevri kos a vyhod ji a priste se neoriginalnim paskvilum vyhni.
-
Her Mister
- přispěvatel

- Posts: 77
- Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
- Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
ale, ale...baterka prece do kose nepatri...
jinak ja ji k tomu dostal a popravde u notebooku jsem si taky porizoval cinskou...po roce a neco odesla, ale vydrzela dele nez original od dellu
...u tech cinanu to asi bude kus od kusu...
jinak zatim jedu ne origo a zadny problem
jinak ja ji k tomu dostal a popravde u notebooku jsem si taky porizoval cinskou...po roce a neco odesla, ale vydrzela dele nez original od dellu
jinak zatim jedu ne origo a zadny problem
reboot po pripojeni k usb
Měl jsem ten samý problém s čínskou baterií. Mám k tomu externí nabíječku, takže v ní baterku mohu dobít. Výdrž má cca stejnou jak originál, ale nejde nabíjet přímo v telefonu. Používám tedy na výlety a navigaci, kde nepřipojuji.
Off topic: koupil jsem takhle balení dvou baterek a nabíječky. Poté, co jsem zjistil problém, jsem komunikoval s prodejcem (ebay). Ten se strašně divil a že prý to není možné. Tak mi poslal další dvě baterky gratis. Ty sice dělají úplně to samé, ale nyní mám čtyři baterie a nabíječku za 10 dolaru :D
Off topic: koupil jsem takhle balení dvou baterek a nabíječky. Poté, co jsem zjistil problém, jsem komunikoval s prodejcem (ebay). Ten se strašně divil a že prý to není možné. Tak mi poslal další dvě baterky gratis. Ty sice dělají úplně to samé, ale nyní mám čtyři baterie a nabíječku za 10 dolaru :D
-
Her Mister
- přispěvatel

- Posts: 77
- Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
- Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
no to je dobry
nekdy se vyplati si stezovat, je pravda ze ebay nema s problemem vpripade reklamaci a podobne...hold to neni ceske aukro...
-
Jumbo78
- moderátor

- Posts: 704
- Joined: Sun Jan 16, 2011 10:49
- Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
- Location: Jindřichov ve Slezsku
Re: reboot po pripojeni k usb
Já si takhle stěžoval na natrženou bužírku u MHL kabelu k NOTE a Číňan mi poslal 64 GB micro SDXC kartu :D
-
Her Mister
- přispěvatel

- Posts: 77
- Joined: Sat Sep 15, 2012 14:02
- Zařízení: Nokia Lumia 950 XL / Chuwi Vi8
- Contact:
reboot po pripojeni k usb
njn cinani se s tim neparaji...ale co se tyce reklamaci tak sou na tom o hodne lepe nez spousta zdejsich prodejcu...podle me o tom zadna
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
