Nová sekce pro PadFone

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 65
Joined: Tue Nov 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Location: Opava

Nová sekce pro PadFone

Post by Rados92 »

Chtěl bych zavést sekci pro PadFone, kde by jsme mohli řešit zvlášť všechny problémy a rady s tímto zařízením. Už nás tu je dost a budeme přibývat. :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Nová sekce pro PadFone

Post by Jiří Hrma »

Jdeme na to :)

edit: hotovo http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=193" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest