kopírování kontaktů na simkartu

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Post Reply
kovboj
nováček
nováček
Posts: 34
Joined: Fri Feb 03, 2012 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 710

kopírování kontaktů na simkartu

Post by kovboj »

Zdravím,
mám Nokii Lumii 710 s Tangem (8773.98) a chtěl bych zkopírovat kontakty z telefonu na simkartu, bohužel tuto možnost v telefonu nemohu najít.
Než začnete házet moudra o tom, že přenos kontaktů přes simkartu je blbost tak musím zmínit, že simkarta půjde do hloupého telefonu který exchnge nepodporuje.
za všechny rady budu vděčný.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

kopírování kontaktů na simkartu

Post by Flynn »

Proč tak zhurta? Takové nastavení nenajdeš, i když ve specifikaci k Tango update se o tom zmiňují. Pochopil jsem to ale tak, že tuto funkci musí podporovat operátor, což u nás nedělá ani jeden.
Viz:
Export and manage contacts to SIM card. All Windows Phones allows you to import contacts from a SIM card, but only some phones allows you to export contacts to a SIM card, or create and edit individual contacts on the SIM card. For more information, please contact your mobile operator. (Strangely, this feature is only documented on the Chinese version of the website. The English version states that “you can’t save contacts from a Windows Phone to a SIM card.”)
kovboj
nováček
nováček
Posts: 34
Joined: Fri Feb 03, 2012 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 710

kopírování kontaktů na simkartu

Post by kovboj »

trochu jsem to přepískl, jsem si toho vědom, ale už se s tím drbu celý den a nic jsem nevyřešil, tak proto.
Post Reply

Return to “Windows Phone 8.x”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests