Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by milennium »

Zdravím.
Přišel mi email s informací pro "předplatné služby ročního členství App Hub".
Protože bych tuto službu už nechtěl prodlužovat, chtěl bych ji zrušit. Bohužel na www stránkách je to tak zmatečně napsané, že prakticky nevím jak tuto službu zrušit. Můžete někdo poradit jak toho docílit ?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by matoman »

mna by zaujimalo, kde zistit do kedy mi to plati?
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 429
Joined: Fri Apr 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by spellshaper »

Všechno by mělo být zde, ale toto předplatné nemám:
https://billing.microsoft.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Sep 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by miramares »

Je to popsané v emailu s informací, že se bude předplatné prodlužovat.
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by milennium »

Nic tam napsané není. Jen to, že se bude prodlužovat. V případě, že NECHCI členství prodloužit, musím postupovat podle nápovědy, která bohužel není popsaná pro App hub. Nápověda existuje pro Xbox, MSN,atd.,ale pro App hub není. Opravdu super ! Jediná možnost je volat někam do USA (na což jim zvysoka kašlu) a nebo změnit platební kartu. Opravdu vymyšlené hlavou...
Takže děkuji MS...
User avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Sep 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by miramares »

Pokud toto předplatné nechcete obnovit, je nutné jej zrušit před datem obnovení zobrazeným výše. Chcete-li službu zrušit, přejděte na adresu https://billing.microsoft.com" onclick="window.open(this.href);return false;, klikněte na název služby a poté na další stránce klikněte na položku „Zrušit službu“.
Někdy je potřeba číst emaily až do konce ;-)
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by milennium »

Jasně, jasně...Mám to přečtené do konce. Až na to, že název služby, ten co potřebuju tam prostě není... Takže není možnost ji zrušit.
Doporučuji se podívat...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by matoman »

Ja sa napr. na billing.microsoft.com ani nedostanem, pise mi ze chce overit pocitac, na mail, ktory uz nepouzivam, lebo nefunguje, a proste dalej ma nepusti. Ked chcem v live uctu pridat dalsi mail tak sa musi potvrdit cez ten stary, a ked stary zmazem, tak pise ze bude zmazany az o 30 dni... a potom mozem pridat novy... no ako v kocurkove...
milennium
smartstar
smartstar
Posts: 879
Joined: Thu Dec 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Location: Kutná Hora

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by milennium »

Ověření PC probíhhá tak, že ti na tvůj email pošlou ověřovací kód. pak zadáš kód a jedeš...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by matoman »

ano ale ten email uz nefunguje, a novy pridat nemozem, lebo sa overuje cez ten stary, a stary sa zmaze az po 30 dnoch, potom budem moct pridat novy a overit pocitac... nechapem vobec tomuto systemu zabezpecenia...
User avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 168
Joined: Tue Sep 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by miramares »

2milennium: já tu službu normálně v přehledu vidím. Nemáš to jako já ještě rozdělené na osobní/pracovní? Po přihlášení v tom přehledu změním na správný účet a dole se objeví ta služba App Hubu.

2matoman: jestli tam máš zadaný třeba i mobil, tak dej "kód nebyl doručen" a tam to jde změnit, kam se ten kód má poslat.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by matoman »

Mobil pridany nemam... ked ho pridam tak ho chce potvrdit znova cez ten stary mail... Inac v live mam priradenu funkcnu sekundarnu adresu, ale on to proste chce overovat cez nejaku tu co bola v security info....
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Posts: 2515
Joined: Sun Apr 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Location: Plzeň

Re: Jak zrušit předplatné pro App Hub ???

Post by Ruslan Botsyurko »

Ahoj,
z osobni zkusenosti doporucuju vygooglit cislo na ceskou Microsoft podporu a zavolat tam. Ja jsem podobne resil predplatne Gold uctu pro XBOX, na webu to neslo zaboha zrusit, pak mi kamarad doporucil helpdesk MS, mel jsem asi pulhodinovy hovor, ale nakonec byli dost ochotni a problem se behem jednoho dne vyresil. Cislo uz bohuzel nemam ulozene, jinak bych ho sem dal ;)
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest