Dual SIM adaptér

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Post Reply
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Dual SIM adaptér

Post by dvzd »

Používáte někdo na E3D dual SIM adaptér? Pokud ano, napište zkušenosti, o jaký adaptér jde a zda jsou s ním nějaké problémy, zda se vejde mezi originální kryt a baterii?
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Dual SIM adaptér

Post by dvzd »

Nikdo? :???:
Post Reply

Return to “HTC Evo 3D”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest