[DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Post Reply
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 125
Joined: Thu Mar 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

[DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel

Post by Pacikx »

Zdravím,

příští týden mi přijde HTC EVO 3D, a jelikož jsem tak trochu "hračička" a rád zkouším kuchtěné OS, tak bych vás chtěl poprosit o nějaké tipy, a rozvinout tu alespoň malou diskuzi ohledně ROM a kernelů které používáte. Napište jakou ROM používáte, klady zápory, jak je na tom rychlost a stabilita, a jaký kernel používáte. Věřím že to ocení více lidí (i když třeba jen začátečníků).
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 231
Joined: Tue Aug 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Location: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Contact:

[DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel

Post by Pavel Štrobl »

I když nepoužívám Android, tak ti stejně poradím. Kernel bych si asi nechal původní, nebo bych zkusil nějaký s podporou "Beats". Co se týče ROM je asi nejlepší Cyanogenmod, který je tu s námi od počátků Androidu.
User avatar
peter34
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 163
Joined: Tue Nov 28, 2006 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9, BlackBerry Classic
Location: Ružomberok

[DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel

Post by peter34 »

Prečítaj si fórum na androidforum.cz, tam je bohatá diskusia a xda-developers.com. Alternatívnu ROM môžem odporúčať od Anryla alebo Virtuous Shooter.
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Re: [DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel

Post by Cleric »

Zrovna pro Evo CM7 a CM9 není a asi nikdy nebude Ofiko.
Post Reply

Return to “HTC Evo 3D”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest