Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Zdravím všechny majitele. Mam par poznámek k předcházející diskusi.
1 - Tab 7.7 je skvělý přístroj, který má samozřejmě své chyby, ale ktery jiný nemá?
2- vychvalovani jabka si nechte do jiné diskuse. Takhle i jabku spis skodite.
3 - ty nabíječky moc nechápu, jen vím ze nebijeni z notebooku je vždy horší kvůli slabsimu výstupu z notasu. Stejně tak i některé nabíječky.
4 - někdo tady strašně nadával na SG Note - mam ho a je to skvělý přístroj. Srovnávat s Tabem ho nebudu - vzhledem k jinému prostředí to nemá smysl, al prostředí Nota mi vyhovuje víc.
5 - ohledne baterky - teda ocekavat v dnesnim svete vydrz tabletu v pohotovostnim stavu 300 hodin je fakt mazec
6 - ještě něco jsem vám chtěl říct, ale už jsem Zapoměl co :) - napíšu az si vzpomenu

EDIT
7 - docela mě štve, že nejdou použít všechny aplikace a widgety, které fungují třeba na Notu
8 - pro mě celkem nepchopitelné nevyužití dost širokých okrajových částí displeje na plochách nabídek
mdavid1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 20:00
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mdavid1 »

Pokud by měl někdo zájem o držák do auta do ventilace i s nabíječkou, mám jeden kousek navíc. A ještě solární nabíječku s kapacitou baterie 5000mAh. Obojí je vystaveno na Aukru. V případě zájmu podám bližší informace. Omylem jsem to objednal na ebay dvakrát...
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od winand »

Hmm, asi uz to mas prodany. Nebo nahod link.
mdavid1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 20:00
Zařízení: P6800

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od mdavid1 »

Ještě se to prodat nepodařilo... Nabíječka: http://aukro.cz/solarni-nabijecka-i2273928288.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Držák: http://aukro.cz/drzak-do-auta-i2273928529.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Tak musím konstatovat, že použitelnost tabletu mě v praxi dost zklamala. Hlavně teda nabídka aplikací, které jsou pro tablety dostupné. Když si na Marketu kliknu na záložku Doporučeno redakcí, tak na prvních 100 místech jsou hry, což mluví samo o sobě k tématu Tablet a jeho použití pro práci. Takže asi tak. Ještěže jsem ho dostal v práci. Za sebe musím říct, že Note požívám mnoooooooooohem víc :!:
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od winand »

Tablet a Android na praci? Ani nahodou, leda tak na zabavu na cestach.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

A tak něco málo by udělat šlo :wink: ale čekal jsem mnohem víc. Nicméně pro to co jsem zamýšlel stačit bude. Občas chci jezdit do práce na kole a tahat v batohu noťas se mi nechce. Vyřídit nějakou poštu, upravit a doplnit nějaké dokumenty - jako nouzovka s BT klávesnicí to bude stačit.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

Starbuck: Prakticky stačí jen net se solidní odezvou a může se pracovat na vzdálené ploše:-) Na to mailování nebo napsání něčeho je to dobře použitelné. Ale na to je zase lepší iPad s větším rozlišením, než mám doma na monitoru:-)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Vzdálenou plochu nepotřebuju, resp bych ji neměl jak použít, protože tahám buď noťas, nebo Tab, ne oba. Aktuální dokumenty mám na Dropboxu a emaily mám přes Gmail. Takže v tomto směru už asi není co řešit. :)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Tak se mi objevil problém - tablet nenastartuje vůbec. U mobilu bych vyzkoušel vyndat baterku a pak nastartovat znovu, jenomže tady baterka vyndat nejde a neznám ani žádné resetovací tlačítko. Dokonce se mi ani nezobrazí obrázek nabíjené baterie po připojení na nabíječku, ikdyž se nabíječka mírně zahřívá. Tak netuším, co s tím a kde je chyba. Takže asi servis.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od HanysR »

Když dlouho držíš power, nedojde k restartu?
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Samozejmě že jsem zkoušel Power na 20sec, Pow+VolUp, Pow+VolDown - nefunguje.

Abych upřesnil chybu - normálně jsem četl maily, pak nechal zhasnout obrazovku a po nějaké chvíli chtěl opět zapnout, a už nic. Nereaguje na žádná tlačítka ani na kábly, PC ho taky nenajde. Zkoušel jsem připojit nabíječku, zdálo se mi, že je teplý v levém horní části (na výšku), ale to je tak vše.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od HanysR »

Tak to je mi líto ale je asi KO jak píšeš. To je fakt smůla. Tohle je fakt na pytel, že většina zařízení má napevno aku. Otázka jestli by to vůbec pomohlo.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

:) Chachá - problém vyřešen :smile:

Pomohlo připojení káblem k PC s tím, že je nutné během připojování držet stlačené VOlumeDown. Objevila se ikona baterie. Po chvilce jsem přepojil na nabíječku a po několika minutách už šlo normálně spustit. :grin:

Samozřejmě že máš pravdu, že je to napytel, když nejde vyndat baterka. Kdyby tam aspoň bylo nějaké resetovací tlačítko na stylus, jak to bývá.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od uni »

Jak bývá? Pokud se nepletu, např. 100milionů iPhone jej nemá:-)
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Njn, ale Apple není žádná firma :wink:

:!: Nůžete mi někdo říci, co přesně je za proces Samsung Push Service? :twisted: Tato služby se mi zapíná porůznu, občas se zapomene vypnout a je schopna vysát baterku za 3-4hod!!!!
Sidewinder
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 13, 2008 11:51

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Sidewinder »

:arrow: :arrow: :arrow: Mam tablet Samsung Galaxy 7.7 asi mesiac.

Bol uz 2x v servise.

Prvykrat som reklamoval ulozenie predneho skla. Na lavej strane (strana od SIM karty) je sklo na mojom tablete ulozene tak, ze je nad urovnou strieborneho okrajoveho ramika. Neviem, ci je sklo lepene na konstrukciu ramu, ale na lavej strane mierne precnieva a nie je zahlbene! Po tyzdni sa mi tablet vratil s vyjadrenim, ze "vsetko je v poriadku, ziadna chyba nenajdena", zato s exemplarnymi skrabancami na zadnej strane (zadne plastove casti).

Druhykrat som tablet obratom rekamoval kvoli skrabancom. Vsetko som riadne nafotil a poslal spat do servisu. V servise vymenili vsetky zadne kryty a poslali mi tablet spat. Po obdrzani som ho na predajni opticky kontroloval snad 20 minut, ale ziadnu chybu som nenasiel. Nijake skrabance tam uz neboli, preto som tablet prevzal.

Stale sa vsak nemozem ubranit dojmu, ze s tym sklom nie je nieco v poriadku. Uvedomujem si, ze malokto by si to bez upozornenia vsimol, ale nepaci sa mi to!!!

JE NA VASOM TABLETE SKLO VOCI RAMU ROVNAKO ZAHLBENE NA VSETKYCH STRANACH (hore, dole, vpravo, vlavo)?
Mozete to skontrolovat aj hmatom. Ak prechadzate prstom od stredu displeja k okrajom, narazite na strieborny ramik ako na prekazku / mantinel. U mna toto neplati na strane od SIM karty!

Iny kus som zatial nevidel, preto neviem porovnat. Prosim, dajte vediet!
DAKUJEM
Tuca
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 02, 2012 21:41
Zařízení: Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Tuca »

Ahoj všem,
mám Samsung Galaxy Tab P6800 7.7 pár dní a při instalaci widgetů mi vyskočila chybová hláška:

Aplikace spouštěcí program Tw (proces com.android.launcher) byla neočekávaně zastavena. Opakujte akci

Je tam tlačítko Vynutit zavření, ale po tapnutí se na pár vteřin objeví plocha a pak hláška vyskočí znovu. Zkusil jsem restart, ale vyskakuje to pořád a tablet je tím pádem kompletně nefunkční.

Může mi prosím někdo poradit co s tím? Dá se např. vrátit firemní nastavení, nebo obnovit systém?

Předem děkuji.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od Starbuck »

Tak na reset určitě existuje nějaká kombinace tlačítek Power+VolUp nebo Power+VolDown při zapínání tabletu (hledej třeba na XDA), ale to ti v této chvíli asi nepomůže. Takže asi počkat, než se tablet uplně vybije , tím by se měl resetovat. No a po zapnutí by mělo vše šlapat jak má.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

Příspěvek od TMASKA »

ahoj , jelikoz o nastupci galaxy note uz jsou nejake zpravy , chci se zeptat nevite neco o nastupci jde li to tak nazvat galaxy tabu 7.7 ? ( mel jsem dva krat smulu u 7.7 a nejak se toho rozmeru sms a volani nechci vzdat , nizsi varianty neberu ) , dik za info

Sidewinder , 2 krat jsem ho vratil kvuli sklu na displeji , neboj nejsi sam ha ha
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 12 hostů