Ikony - nový hovor a nová zpráva

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Sat Mar 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by Petrroll »

Zdravím, pro svou aplikaci čítač hovorů bych poměrné nutně potřeboval dvojici ikon do AppBaru a sice novou SMS a nový hovor. Bohužel co jsem hledal, tak jsem je nikde nenašel.
User avatar
Rastislav Maskal
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 132
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:00
Zařízení: Nokia Lumia 920

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by Rastislav Maskal »

http://www.syncfusion.com/downloads/metrostudio" onclick="window.open(this.href);return false;
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Sat Mar 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by Petrroll »

Bohužel tam nic vhodného není.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by TomasSX1 »

Nemas Photoshop?

Ked tak..tak mi opis ako maju tie obrazky vyzerat ti ich nakreslym :)
Petrroll
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 92
Joined: Sat Mar 06, 2010 15:24
Zařízení: Samsung galaxy S

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by Petrroll »

Wow, díky moc, to jsem ani nečekal.

Nová SMS do záznamu:
klasická SMS obálka s malým plusem vlevo dole
Nový hovor do záznamu:
sluchátko s malým plusem vlevo dole

Konkrétně něco jako je na následujícím screenu, jen s vždy s malým plusem
Image
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by TomasSX1 »

OK...mas to mat...o chvilu ti to urobim :)

zatial mi posli do SZ mail kam ti to potom poslem ;)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Post by TomasSX1 »

Poslal som ti to na mail :)
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest