Aktualizace jak to vidime?
Aktualizace jak to vidime?
Tak co kdo jak co vidím kdy se dočkáme sendwiče? březen je pryč a pořád nic
- Cleric
- smartmaniak

- Posts: 1162
- Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
- Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
- Location: Potkali se u Kolína
- Contact:
Aktualizace jak to vidime?
Až se na XDA začnou objevovat uniklé ROMky pro náš telefon, tak se datum aktualizace bude blížit.
Jinak můj odhad - Snad květen - červen, ale bůh ví
Bohužel i cz podpora HTC stále jen mlží.
Jinak můj odhad - Snad květen - červen, ale bůh ví
Bohužel i cz podpora HTC stále jen mlží.
Aktualizace jak to vidime?
Navíc není ani o co stát, jak říkají majitelé Sensationu.
- Cleric
- smartmaniak

- Posts: 1162
- Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
- Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
- Location: Potkali se u Kolína
- Contact:
Aktualizace jak to vidime?
Já spíš doufám v plně funkční AOSP ROM
z XDA
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

