Aktualizace jak to vidime?

Fórum věnované prvnímu telefonu od HTC s 3D displejem
Post Reply
tomthai
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 56
Joined: Tue Apr 12, 2011 22:15
Zařízení: HTC HD7

Aktualizace jak to vidime?

Post by tomthai »

Tak co kdo jak co vidím kdy se dočkáme sendwiče? březen je pryč a pořád nic
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Aktualizace jak to vidime?

Post by Cleric »

Až se na XDA začnou objevovat uniklé ROMky pro náš telefon, tak se datum aktualizace bude blížit.

Jinak můj odhad - Snad květen - červen, ale bůh ví :tlem:

Bohužel i cz podpora HTC stále jen mlží.
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

Aktualizace jak to vidime?

Post by dvzd »

Navíc není ani o co stát, jak říkají majitelé Sensationu.
User avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1162
Joined: Fri Apr 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Location: Potkali se u Kolína
Contact:

Aktualizace jak to vidime?

Post by Cleric »

Já spíš doufám v plně funkční AOSP ROM :wink: z XDA
Post Reply

Return to “HTC Evo 3D”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests