HTC TITAN a 3G v Thajsku

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
zedd2000
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 79
Registrován: čtv zář 08, 2011 18:53
Zařízení: HTC TITAN
Bydliště: Považská Bystrica

HTC TITAN a 3G v Thajsku

Příspěvek od zedd2000 »

Nevie mi niekto na 100% potvrdit, ci mi bude na Titane fungovat 3g internet v Thajsku, ked si tam kupim sim kartu od operatora AIS? Cital som uz vela clankov a nie je jednoznacne, ze ma Titan aj 850 Mhz aj 900 Mhz podporu pre 3G. Neviem sa v tom zorientovat, aj clanky o tom, ze ktore pasmo v Thajsku pouzivaju pre 3G sa roznia. S urcitostou to ale bude bud 850, alebo 900 :) Ak Titan podporuje obe(alebo az dokonca troje - 2100 vratane), tak by nemal byt problem, ale chcem si byt isty, aby som si zbatocne nepredplacal vela dat, ktore nedokazem ani minut. Budem tam cca 18 dni a mam dilemu ci 1 Gb, alebo 2 Gb dat. Ak by mi nemalo ist 3G, tak mi bude asi 1 Gb bohate postacovat. Najlepsie ak poradi niekto, kto uz v Thajsku bol a ma vlastne skusenosti. Za odpovede vopred dakujem.
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

HTC TITAN a 3G v Thajsku

Příspěvek od KarelMlha »

Nevím jestli jsi se díval na jejich stránky, ale pokrytí je jen na pár místech (Bangkok a jeho okolí, Nakhon Pathom,
Chon Buri, Chiang Mai, Chiang Rai, Khon Kaen, Nakhon Ratchasima, Cha-Am a Hua Hin Pranburi. Phuket, Songkhla). Pokaždé jsme jejich sim používali jen na volání či sms, pokud tam někoho máš, nebo jste ve skupinách, popřípadě na sebe potřebuješ dát někomu kontakt. Je to levné. Na internet je wifi všude po restauracich, hotelech či resortech. V restauracích je to většinou nejlepší a máš to i na ostrovech, třeba menších. Jinak pokud je wifi placená hotel, resort (jak který), jde jejich nějaké národní provozovatele a prodávají se kartičky, jako u nás pro dobití telefonu, které máš na určitý počet minut. Minuta vycházela zhruba korunu. Ale to je spíš na noťas. Jinak stejně se budeš stále pohybovat, restaurace měnit podle jídel a míst, takže problém mít nebudeš.
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti