Jak se vratit z Custom ROM na Stock?

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
User avatar
wenc
nováček
nováček
Posts: 14
Joined: Tue Dec 09, 2008 16:12
Zařízení: iPad 2, Omnia 7
Contact:

Jak se vratit z Custom ROM na Stock?

Post by wenc »

Ahoj,

mam ted na Omnii 7 Tango Romku (mi7rom) a vse beha tak, jak ma, ale z jistych duvodu se potrebuji vratit zpet na oficialni (stock) ROM (zejmena kvuli vice jazykum). Vim, ze to jde. Cetl jsem to v jednom z Threadu na XDA developers foru, ale vubec nevim jak postupovat. Potreboval bych aspon nejaky odkaz na navod, pripadne program. V telefonu se v pohode dostanu do Magldr i Download modu - myslim, ze by stacilo nahrat nejakou starsi ROM (treba NoDo) a pak ji pres Zune zaktualizovat na Mango, ale nevim pres co..

Diky za pripadna reseni :).
User avatar
wenc
nováček
nováček
Posts: 14
Joined: Tue Dec 09, 2008 16:12
Zařízení: iPad 2, Omnia 7
Contact:

Jak se vratit z Custom ROM na Stock?

Post by wenc »

Už to mám. Jde to jednoduše přes WP7 Downloader. Sice to se začátku hází md5 chybu, ale nic to neznamená a je možné pokračovat dál :).

Můžete LOCK
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest