Bluetooth headset problemy

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Post Reply
TomasM
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Wed Mar 07, 2012 12:24
Zařízení: Galaxy Note

Bluetooth headset problemy

Post by TomasM »

Zdravim,

trapi me caste vypadavani Bluetooth spojeni s handsfree
- temer vzdy, kdyz mi vola nekdo dalsi tak behem hovoru spojeni spadne, da se behem hovoru opet nahodit ale je trochu vopruz
- taky ne vzdy funguje automaticke propojeni zarizeni, restart headsetu to vetsinou napravi
- po propojeni telefon zvoni i ve sluchatku ale "zvednutim" na sluchatku se hovor prijme ale headset odpoji, opet se da ikonou headset na display call aplikace okamzite pripojit

mam Jabra BT530 - u HTC Sensation funguje vse zcela bez problemu, zarizeni se okamzite najdou a pripoji, pri volani dalsiho je v BT slyset oznameni cekajiciho hovoru, vse jak ma byt - ma nekdo podobny problem? existuje nejaky patch / upgarde na jedno nebo druhe?

diky za info
Pipa
smartguru
smartguru
Posts: 783
Joined: Tue Apr 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Location: okolí stověžaté

Bluetooth headset problemy

Post by Pipa »

já mám v autě SE HCB-700 a vše funguje bez problému
Albedo
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 51
Joined: Tue Nov 01, 2011 1:34
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE, HTC TouchPro 2, HTC TyTn II
Location: Olomouc
Contact:

Bluetooth headset problemy

Post by Albedo »

Mám JABRA HALO2, a bez problémů. I když mám sluchátka připojené přes BT k PC jako stereo headset, a někdo volá na NOTE, auomaticky se přepne tón příchozího hovoru do sluchátek, tlačítkem na nich přijmu, potom ukončím a zase mám zvuk PC.
Pravda ovšem je, že na původním FW (číslo setstavení GINGEBREAD.XXKKA) se ten zvuk při normálním přehrávání zasekával. Teď ofiko aktualizace na GINGEBREAD.XXLA6 a vše OK.
TomasM
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Wed Mar 07, 2012 12:24
Zařízení: Galaxy Note

Bluetooth headset problemy

Post by TomasM »

diky za tip, update jsem udelal, ale bohuzel problem s odpojenim headsetu, kdyz vola nekdo treti zustal ...

vse o.k. headset se pripoji, prijmu hovor, mluvim ... v headsetu mam notifikaci, ze vola nekdo dalsi (call waiting) at uz ho vezmu nebo on zavesi spojeni Note <->headset se prerusi, staci pak 2 x zmacknout ikonu "headset" na telefonu a spojeni je zpet ale vetsinou telefon nekde lezi, nebo je v kapse ....

vyzkousel jsem 3 headsety - Jabra Extreme, Jabra Supreme a ted i Samsung HM6450 - vsechny se chovaji stejne!

reaktivoval jsem call waiting, vyzkousel jsem par dialing aplikaci (exDialer) - porad stejny problem

diky
Post Reply

Return to “Samsung Galaxy Note”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests