Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Post Reply
tadeas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Fri Mar 09, 2012 17:36
Zařízení: SE k750i, Lumia 800?

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by tadeas »

Zdravím. Chystám se koupit svůj první chytrý telefon ( Nokia lumia 800 white ). Bavit se o telefonu / systému není potřeba. Jen bych rád znal váš názor, kde tento telefon zakoupit? Nechci šedivku. Koupit u operátora (VF), alza, czc, sunnysoft, jinde? Jde mi hlavně o případnou pozdější reklamaci nebo kdyby byl nějaký problém, tak aby byl ten obchod solidní. Joa jsou dnešní telefony od operátora hodně "poznamenány" (úvodní loga, pozdější aktualizace,..) ? Děkuji za Vaše názory.
vanDit86
nováček
nováček
Posts: 43
Joined: Wed Feb 08, 2012 19:05
Zařízení: Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by vanDit86 »

Zameril bych se nejdriv na takovej obchod kterej ma pobocku co nejlbliz tvymu bydlisti , abys to mel pri pripadne reklamaci pohodlne bez zbytecnych posilani postou apod. Hodne pobocek maji alza.cz , alfacomp.cz , tsbohemia.cz , czechcomputers.cz . Vsechny tyhle eshopy prodavaji telefony urcene pro cesky trh takze pripadnou reklamaci muzes resit klidne primo v NOKIA store , staci kdyz si sebou vezmes fakturu z toho obchodu odkud sis mobil objednal.
tadeas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Posts: 2
Joined: Fri Mar 09, 2012 17:36
Zařízení: SE k750i, Lumia 800?

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by tadeas »

v Praze jsem často, takže to není problém. Jde mi spíš o to, zda uvedené obchody právě nabízí nokie L 800 určené pro náš český trh. A nevíte jak jsou ty nokie ovlivněny, když jsou od operátora? u VF by mě vyšel levněji, jenže od nich bude brandovaný... a nevím jak to je pak s případnou aktualizací SW (jestli mi bude klasicky dostupná, nebo budu muset čekat až to Vodafone uvolní).. moc díky za rady, názory
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by mimonaut »

sunnysoft (nejen) z vlastní několikanásobné zkušenosti nedoporučuji z jediného důvodu. Naprosto nevídaná arogance prodejců při telefonických objednávkách a dotazech.. Moje Omnia7 byla posledním ze čtyř zařízení, co jsem tam koupil.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1172
Joined: Sun May 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by mberdych »

Sunnysoft mam rad, dobre ceny, dobry web, ale volat tam je vazne sila. Myslel jsem, ze to byla jen smula ale koukam, ze ne :-(
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by mimonaut »

namátková recenze (upozorňuji že ne ode mne) z heureky, která to docela vystihuje:
70%

+ operativní a rychlý

- Měl jsem několik otázek na obchodníky ke zboží. jejich odpovědi byly velmi úsečné a stručné, potřební informace jsem se nedozvěděl. Kdybych obchod neznal z minulosti a rozhodoval o nákupu podle těchto odpovědí, tak jsem od vás nekoupil nic.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Martin Suchan »

Nova Lumia 800 se da sehnat v pohode i na Aukru a to uz tak od 7500 Kc, v obchode potom od osmi tisic sedivky - docela pohoda cena :)
Tomáš Slavíček
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 264
Joined: Wed Aug 19, 2009 7:09
Zařízení: Nexus 5, Galaxy S3, Nokia X, iPad mini

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Tomáš Slavíček »

Šedivky nebrat... Opravdu...
Dagan
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 71
Joined: Thu Jan 05, 2012 18:03
Zařízení: Nokia Lumia 800 a 920, LG G2

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Dagan »

To zda sedivka ano nebo ne bych nechal na kazdem, bude to vzdy jen jeho boj. Ja uz ale na sedivkach usetril ... hold znate ty kecy ze jsme specificky trh ...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by htcjirka »

Presne tak,jsou i solidni prodejci sedivek,kteri nedelaji i problem telefon vymenit za novy apod..
Pokud mate overeny spolehlivy obchod sedivky se netreba bat.
drancza
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Sat Jan 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by drancza »

Nikdy jsem šedivku nekupoval, nemám s tím zkušenost.. Nejde mi o nějaký návod, ten event. složitej reklamační proces jsem taky schopen překousnout, ale jinak je ten telefon navlas stejnej, liší se jen typem FW nebo jak je to? Bude tam třeba seznam jako vyhledavač, to asi ne, co? Díky za odpovědi..
User avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Posts: 607
Joined: Sun Apr 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Robert Varga »

Pokud půjde o šedivku z německa, tak tam určitě nebude Seznam... Nicméně cenový rozdíl je i podle mě větší plus, než tenhle mínus...
drancza
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Sat Jan 08, 2011 18:35
Zařízení: Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by drancza »

ok , takže tam bude nějaký EU firmware a jediná věc, kterou se to bude lišit bude dejme tomu ten seznam, což je asi jediná, pouze pro český trh určená, featura? Nebo má koupě šedivky i jiný omezení?
User avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Posts: 607
Joined: Sun Apr 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Robert Varga »

Jj to bude jediná CZ featura. V dalším firmware budou dvě CZ předinstalované apps, ale ty si můžeš dotáhnout z Marketplace, takže...
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by Martin Suchan »

V dalším firmware budou dvě CZ předinstalované apps
Co, jake? Nejake detaily :)
Jinak jak uz bylo receno, u zahranicnich mobilu nebyva zadne omezeni, mozna tam bude par lokalnich aplikaci daneho operatora, mozna logo pri startu, ale to je tak asi vse :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 800 - kde zakoupit?

Post by htcjirka »

u zahranicnich mobilu nebyva zadne omezeni, mozna tam bude par lokalnich aplikaci daneho operatora
A ty nastesti diky podminkam Microsoftu musi jit odinstalovat,takze ani neni co resit..
Post Reply

Return to “Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests