Rozdělení sekce Nokia Lumia

Pomozte nám vylepšit SMARTmanii, sdělte nám co máte na jazyku!
Post Reply
User avatar
Andreas
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 50
Joined: Sun Dec 20, 2009 1:21
Zařízení: HP iPAQ 214

Rozdělení sekce Nokia Lumia

Post by Andreas »

Jiří Hrma: Dávám tu k úvaze, zda by nebylo vhodné ve fóru Windows Phone → Zařízení → Nokia Lumia rozdělit tuto sekci ještě na jednotlivé řady zařízení Nokia Lumia a k tomu jedna sekce obecné a ta témata, která se týkají přímo jednotlivých řad (zatím tedy jednoho zařízení) naházet do takto nově vytvořených sekcí – zatím by to nebyl takový problém a předpokládám, že v rámci sekce WP zařízení bude témat kolem Lumií v budoucnu tady přibývat nejvíc a časem by to už bylo dost nepřehledné.
Post Reply

Return to “Náměty, dotazy, připomínky”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest