displej

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
6.4.87
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:50

displej

Post by 6.4.87 »

prosim vas dejte mi radu jak si nastavit displej.Funguje mi naopak kdyz kliknu na displeji nahoru tak mi to odklikne dole a když kliknu dolu tak mi to odklikne nehoře co stim?diky
Kamil Pulicar
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1013
Joined: Tue Mar 20, 2007 9:14
Zařízení: Lumia
Location: Brno

Post by Kamil Pulicar »

Musíš ho nakalibrovat! Start/nastavení (seting) a tam je kalibrace :-)
Muže to dělat i folie, ale nejdřív skus tu kalibraci :-)
A napiš jestli to pomohlo


(při kalibraci klikáš na ty křížky co se ti ukazujou..)
6.4.87
nováček
nováček
Posts: 6
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:50

Post by 6.4.87 »

jo pomohlo diky ti
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest