Usporiadanie položiek v menu

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Post Reply
streethawk
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 137
Joined: Thu Jan 05, 2012 11:47
Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
Location: Žilina

Usporiadanie položiek v menu

Post by streethawk »

Zdravím vás, neviete mi prosím poradiť na základe čoho sa zapína abecedné usporiadanie položiek (myslím to, že medzi každé písmeno sa vloží samotné písmeno, pre rýchlejší pohyb v menu, keď tam je viac položiek) v menu napravo? Viem, že prvý krát sa to usporiada keď menu prekročí určitý počet položiek, ale potom už to nejde vrátiť späť, neviem prečo, už som aj povymazával viacero položiek, ale nepomáha, štve ma to, pretože sa mi to vôbec nepáči...

Ďakujem...pekný deň...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Usporiadanie položiek v menu

Post by Flynn »

Co já vím, tak je to od určitého počtu nainstalovaných aplikací. Zkus odstranit ještě nějaké. Zpátky je vždycky nainstaluješ.
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

Usporiadanie položiek v menu

Post by Petulinek »

Jakmile to tam jednou je tak už se toho nejde zbavit jinak než HR
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Usporiadanie položiek v menu

Post by Flynn »

Aha, tak to je dobré vědět. Btw, mně to nijak nevadí, ale spíš vyhovuje. Více sním o tom, abych si mohl názvy aplikací přejmenovat podle svého. Někdy je to pakárna zjistit, co název říká a když jich tam mám desítky, ani nevím, k čemu jsou dokud je nespustím. Ale vím, že to přejmenovávání je ve WP utopie.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Usporiadanie položiek v menu

Post by TomasSX1 »

Nie je to celkom pravda...zapina sa to po 45nainstalovanich aplikacii a podla mojich skusenosti pod tymto poctom aplikacii zoznam zase mizne...Mimochodom, na ten zoznam si celkom rychlo zviknes ;-)
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Usporiadanie položiek v menu

Post by mimonaut »

me ten abecedni seznam uz nezmizel, i kdyz jsem odinstaloval nekolik aplikaci. nicmene jsem prisel na to, ze je to dost uzitecne, takze mi to nevadi.. Hodnota od kolika aplikaci se da nastavit nekde v registrech, ted si jen nevzpomenu kde.. ale myskim, ze tady na foru uz se to probiralo.. nicmene to ti u neodemknuteho tel. asi nepomuze..
Post Reply

Return to “HTC Titan”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest