Zdravím vás, neviete mi prosím poradiť na základe čoho sa zapína abecedné usporiadanie položiek (myslím to, že medzi každé písmeno sa vloží samotné písmeno, pre rýchlejší pohyb v menu, keď tam je viac položiek) v menu napravo? Viem, že prvý krát sa to usporiada keď menu prekročí určitý počet položiek, ale potom už to nejde vrátiť späť, neviem prečo, už som aj povymazával viacero položiek, ale nepomáha, štve ma to, pretože sa mi to vôbec nepáči...
Ďakujem...pekný deň...
Usporiadanie položiek v menu
-
streethawk
- přispěvatel

- Posts: 137
- Joined: Thu Jan 05, 2012 11:47
- Zařízení: Nokia Lumia 920 black, Nokia Lumia 820 white
- Location: Žilina
-
Flynn
- smartmaniak

- Posts: 1591
- Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
- Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next
Usporiadanie položiek v menu
Co já vím, tak je to od určitého počtu nainstalovaných aplikací. Zkus odstranit ještě nějaké. Zpátky je vždycky nainstaluješ.
Usporiadanie položiek v menu
Jakmile to tam jednou je tak už se toho nejde zbavit jinak než HR
-
Flynn
- smartmaniak

- Posts: 1591
- Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
- Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next
Usporiadanie položiek v menu
Aha, tak to je dobré vědět. Btw, mně to nijak nevadí, ale spíš vyhovuje. Více sním o tom, abych si mohl názvy aplikací přejmenovat podle svého. Někdy je to pakárna zjistit, co název říká a když jich tam mám desítky, ani nevím, k čemu jsou dokud je nespustím. Ale vím, že to přejmenovávání je ve WP utopie.
-
TomasSX1
- moderátor

- Posts: 545
- Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
- Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White
Usporiadanie položiek v menu
Nie je to celkom pravda...zapina sa to po 45nainstalovanich aplikacii a podla mojich skusenosti pod tymto poctom aplikacii zoznam zase mizne...Mimochodom, na ten zoznam si celkom rychlo zviknes 
- mimonaut
- smartmaniak

- Posts: 2935
- Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
- Zařízení: Nokia Lumia 950XL
- Location: Internet (a občas Praha)
Usporiadanie položiek v menu
me ten abecedni seznam uz nezmizel, i kdyz jsem odinstaloval nekolik aplikaci. nicmene jsem prisel na to, ze je to dost uzitecne, takze mi to nevadi.. Hodnota od kolika aplikaci se da nastavit nekde v registrech, ted si jen nevzpomenu kde.. ale myskim, ze tady na foru uz se to probiralo.. nicmene to ti u neodemknuteho tel. asi nepomuze..
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest