Zvonění

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Post Reply
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 110
Joined: Sun Nov 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

Zvonění

Post by martasx »

Ahoj mám problém že se mi přehazuje zvonění které jsem si přiřadil ke kontaktům telefon je nový známý má ten samý problém říkal že se to děje asi poslední měsíc nevíte čím to je?
Post Reply

Return to “HTC Sensation”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest