Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

Prosím o pomoc, od včera mi blbnou některé aplikace, now si nemůže stahnout nová data, v prohlížeči se mi načtou některé stránky tak že je celá přehazena a obrazky se taky nezobrazí všude, u xbox live hubu nemohu načíst novinky, v youtube pro nepřehraju z netu videa-jen ty stáhnuté a z marketplace nemůžu nainstalovat aplikace ani hry-načtou se mi o nich informace i obrazky ale jak dám instalovat tak to nejde a napíse to že vyžaduje pozornost ale tlačítko opakovat nic neřeší.. Moc prosím o pomoc nebo o radu, telefon mám od vánoc a až do teď jsem s ním neměl žádné potíže. :-/
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mimonaut »

položím klasickou otázku. Zkusil jsi to vypnout a znovu zapnout?
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

Jojo....
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

Uz sem zkusil snad vsechno :(
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by dwbmb »

to zní jako vyčerpané mobilní FUP :)
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

To je co? :D
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by dwbmb »

Po překročení určitého množství přenesených dat ti operátor sníží rychlost připojení. Vlk se nažere (!něco" ti za trest provedou) ale koza zůstane celá (internet pořád poběží, i když pomaleji). Oficiálně. Ale aby se vlk nažral a koze zůstala maximálně jedna noha, a pokud možno jenom půlka, tak ti to sice jen zpomalí, ale (např. u Vodafone) na nějakých 16kbps. To je rychlost internetu, při které se ti bude mobilní stránka googlu načítat asi tak 20 vteřin a vše ostatní skončí timeoutem, errorem a vlastně se pak telefon chová přesně tak, jak popisuješ. Technicky internet máš (16kbps), prakticky ho nemáš, protože s takovou rychlostí nefunguje nic. Zažíval jsem to každej měsíc, než Vodafone přišel s 15GB FUP tarifem.
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

Aha, no zkusil sem se připojit na wifi u sousedů a normálně mi všechno šlo a ted sem se připojil doma a už zase všechno šlape. :-) KAždopádně se chci zeptat jestli tohle omezení vždycky zmizí po nějaký době..? já mám O2
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by karelchadim »

já mám u o2 paušál a k tomu internet v mobilu za 150 měsíčně, je tam nastaveno asi 38 MB na týden, takže po týdnu se znovu obnoví původní rychlost.. mě to období začíná vždycky v úterý, ale předpokládám, že každý to může mít jinak
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by dwbmb »

To se musíte podívat už na parametry svého tarifu. Jak vidíte, někdo to má týdně, někdo měsíčně, někdo 150MB, jiný 15GB.
mrSalmon
nováček
nováček
Posts: 7
Joined: Thu Feb 09, 2012 19:27
Zařízení: Samsung omnia W

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by mrSalmon »

Aha a když nemam zrovna kredit a chodím na net z wi-fi, jak si ten svůj limit zjistím?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 490
Joined: Wed Oct 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Post by karelchadim »

Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest