Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od BRAX105 »

Mahon: nejhorší je, že ve zevnitř ho nenafotím... A HR jsem dělal před dvěma týdny, teď mi přijde, že občas se trošičku zamyslí když vyjíždí třeba z Gmailu či tak :)
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Já jsem tím nafocením myslel jenom kvůli tomu na co jsi se ptal " Když telefon dám reklamovat, a on jim spadne, či ho nějak polijí, mám nějakou obranu? " ne že budeš fotit home button ze vnitřku.Tak udělej Trojhmat do recovery modu a tam proveď wipe data/factory reset a wipe cache a pokud máš root telefonu tak ještě v položce advanced je wipe dalvik.Toto je důkladnější než tovární nastavení.Pokud ani to nepomůže tak přeflešnou tu samou romku přes Odin možná je i chyba ve firmware.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od BRAX105 »

Trojhmat nijak záruku neruší, že? Akorát to smaže data, jako klasický HR, říkám to zprávně? Mám udělat i wipecache?

V jakém pořadí? prvně cache?
dvsole1
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 29, 2011 21:51
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od dvsole1 »

Chlapi neporadíte mi někdo.. mailový klient mě hrozně štve, maily potřebuji denně k práci a pokud je to běžná věc u S II, tak budu muset bohužel vyměnit přístroj.. ale rád bych si to ještě ověřil tady, jestli tomu tak vážně je.. díky, zde je moje otázka..
---------------------------------
Ahoj mam dotaz kolem emailoveho uctu na GS II.. pouzivam imap a mam nasledujici problemy...1) nesynchronizuji se mi spravne prectene maiky-kdyz ho prectu na PC, tak ne vzdy je oznacen jako precteny na telefobu, 2) social hub i samotny mailovy klient neukazuji presny pocet neprectenych zprav, na titulni obrazovce se u ikonky social hubu ukazuji zcela pravidelne jine udane o poctu neprectenych mailu..3) co je hodne zasadni, mam tri emailove ucty, jeden se ma aktualizovat kazdych 5min, druhy po 30min a treti po 3 hodinach...co se ale deje, ze se casto neaktualizuji vubec, i kdyz dam rucni aktualizaci, tak to maily neprecte a casto je tel stahne az kdyz jsem na wifi..mate nekdo podobny problem, rad bych ho nejak vyresil, aby telefon v tomhle smeru fungoval naprosto spolehlive...predem diky za vase rady!
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

BRAX105 píše:Trojhmat nijak záruku neruší, že? Akorát to smaže data, jako klasický HR, říkám to zprávně? Mám udělat i wipecache?

V jakém pořadí? prvně cache?
Záruku to neruší a smaže i ty data co nesmaže tovární nastavení a první wipe data a pak wipe cache.Ještě před tím si můžeš zazálohovat věci z vnitřní USB paměti a tu můžeš taky naformátovat.
dvsole1 píše:Chlapi neporadíte mi někdo.. mailový klient mě hrozně štve, maily potřebuji denně k práci a pokud je to běžná věc u S II, tak budu muset bohužel vyměnit přístroj.. ale rád bych si to ještě ověřil tady, jestli tomu tak vážně je.. díky, zde je moje otázka..
---------------------------------
Ahoj mam dotaz kolem emailoveho uctu na GS II.. pouzivam imap a ................. aby telefon v tomhle smeru fungoval naprosto spolehlive...predem diky za vase rady!
Pokud chceš propracovaného klienta tak si stáhni na odskoušení z marketu Profimail a pokud ti bude vyhovovat tak si ho koupíš a opravdu stojí za ty peníze.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od BRAX105 »

To že mi jde trojhmat, znamená, že můj telefon má root? Nebo to nemá souvislost s fungováním trojhmatu? :)
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

To mě zkoušíš nebo se ptáš vážně? :-) Samozřejmě že trojhmat u SGS2 nemá nic společného s rootem a funguje i bez rootu..Rootoval jsi vůbec telefon nebo flešoval nějakou custom romku v kterých už root je? Pokud jo tak si přečti tohle celé http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=142&t=27749" onclick="window.open(this.href);return false; a pokud ne tak se tím netrap.
dvsole1
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 29, 2011 21:51
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od dvsole1 »

Nemate zkusenosti jeste s nejakym jinym klientem nez profimail, necetl jsem na nej moc dobre ohlasy, tak jestli neni jeste neco jineho..diky
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

Je třeba ho vyzkoušet a nedat na to co jsi četl.Někomu sedí tohle a někomu zase něco jiného.Jinak je jich více např http://m.lifehacker.com/5812657/the-bes ... or-android" onclick="window.open(this.href);return false; nebo z marketu K-9 mail nebo strýček Google poradí http://www.google.cz/search?q=mail+klie ... 4QT7vv3PAw" onclick="window.open(this.href);return false;
dvsole1
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 29, 2011 21:51
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od dvsole1 »

mně se nelíbí ta grafika a zpracování klienta.. do takového telefonu je mi škoda dávat klienta z touto grafikou..:/
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od mahon »

No tak to se asi budeš muset poohlédnout po jiném telefonu který má v sobě klienta s hezčí grafikou. :-)
Mě je úplně jedno jak vypadá ale důležité je co umí. Potřebuješ to přece,jak píšeš výše,na práci a ne aby jsi se kochal grafikou.
Uživatelský avatar
BRAX105
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv zář 16, 2010 20:16
Zařízení: Android, Samsung, Samsung Galaxy S, SGS II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od BRAX105 »

Mahon: díky, zkušenosti s custom romkama nemám, a zatím o tom moc neuvažuji. Díky za rady!
dvsole1
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 29, 2011 21:51
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od dvsole1 »

mahon píše:No tak to se asi budeš muset poohlédnout po jiném telefonu který má v sobě klienta s hezčí grafikou. :-)
Mě je úplně jedno jak vypadá ale důležité je co umí. Potřebuješ to přece,jak píšeš výše,na práci a ne aby jsi se kochal grafikou.
To ano, ale nelibi se mi, kdyz do takovedleho telefonu das aplikaci, ktera ma gtafiku "nic moc.."
hugo48
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř lis 04, 2009 19:30
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro, i9000 Galaxy S
Bydliště: Stará Ves nad Ondřejnicí

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od hugo48 »

tenistaAFC: Nevím jestli už jsi problém vyřešil nebo ne, nicméně pokud ne, tak to stejné jsem řešil před týdnem na Galaxy Tabu po přehrávání ROM. Taky mi to nechtělo vzít mé heslo. Nakonec jsem přišel na to, že mám nastavené dvojité ověření u mailu a tak jak při přihlášení přes net atd. mi přijde na telefon sms s kódem pro potvrzení přihlášení, při tomto aktivování účtu ( gmailu ) v telefonu přímo se to neposílalo. Tak jsem na chvíli vypnul toto dvojí ověření a už bylo vše ok a šlo to. Myslím si, že i u tebe to bude tím.;)
dvsole1
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 29, 2011 21:51
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od dvsole1 »

mahon píše:Je třeba ho vyzkoušet a nedat na to co jsi četl.Někomu sedí tohle a někomu zase něco jiného.Jinak je jich více např http://m.lifehacker.com/5812657/the-bes ... or-android" onclick="window.open(this.href);return false; nebo z marketu K-9 mail nebo strýček Google poradí http://www.google.cz/search?q=mail+klie ... 4QT7vv3PAw" onclick="window.open(this.href);return false;
Chtel jsem se jeste prosim zeptat, proc K9 ma nejake maily oznaceny sede a nektere svetle... myslel jsem si, ze to oznacuje prectenou a neprectenou postu, ale neni tomu tak..nevim jak toto oznaceni smazat, zmenit, protoze me to mate..
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od NeoPlex »

dvsole1 K9 je app treti strany, tohle je diskuze o konkretnim telefonu. Vyhledej si spravnou diskuzi.
kucerajar
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 05, 2012 19:45
Zařízení: Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od kucerajar »

Dobrý den,
mám dotaz ohledně mého telefonu. Při prohlížení internetu se mi na koncích stránky objevuje modrý pruh.
Je to běžné nebo bych měl vyhledat servisní středisko ??

Děkuji
Kučera
jojina20
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: úte srp 11, 2009 9:09
Zařízení: SGS2

Re: Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od jojina20 »

Modrý pruh je efekt, když dojedete na konec stránky.
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od NeoPlex »

tzv overscroll je to i v menu, tento efekt je v oficialnich romkach pro SGS2 od verze Androidu 2.3.5
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Samsung Galaxy SII-všeobecná diskuze

Příspěvek od AtoM. »

jj. tím modrym pruhem byl nahrazenej klasickej "Bounce" efekt.
Poděkujte Applu a jeho žalobám.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů