neutral language
neutral language
Zdravi, aky davate neutral language pre ceske aplikacie 'cs' alebo 'cs-CZ', ja v tom nevidim rozdiel...
-
steelspace
- smartmaniak

- Posts: 1094
- Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
- Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
- Location: Líbeznice
neutral language
V případě Česka je to jedno, protože jsme jediný stát, kde je čeština. Pro EN nebo DE to už rozdíl být může.
- Robert Varga
- smartguru

- Posts: 607
- Joined: Sun Apr 03, 2011 15:07
- Zařízení: HTC Titan
neutral language
Musíš dát cs-CZ, jinak ti XAP nepůjde nauploadovat do Marketplace.
neutral language
diki
ale teraz koukam na moje kamery a tam mam jenom 'cs' a je to na marketu v poho... /-:
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests