neutral language

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

neutral language

Post by matoman »

Zdravi, aky davate neutral language pre ceske aplikacie 'cs' alebo 'cs-CZ', ja v tom nevidim rozdiel...
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1094
Joined: Wed Nov 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Location: Líbeznice

neutral language

Post by steelspace »

V případě Česka je to jedno, protože jsme jediný stát, kde je čeština. Pro EN nebo DE to už rozdíl být může.
User avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Posts: 607
Joined: Sun Apr 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

neutral language

Post by Robert Varga »

Musíš dát cs-CZ, jinak ti XAP nepůjde nauploadovat do Marketplace.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

neutral language

Post by matoman »

diki :) ale teraz koukam na moje kamery a tam mam jenom 'cs' a je to na marketu v poho... /-:
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests