HTC Titan: Všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnované telefonu HTC Titan
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

CK3100 uz je taky dost histroie.U 9200 s tim neni problem.
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lo1kat1 »

já mám wi-fi zapnutou doma pořád a šlape bez problémů.až mě občas překvapuje jak rychle se vše načte.Dřív jsem měl "HTC Touch pro" a tak rychlé to nebylo.(ale to byl win 6.5)jak jsem psal jsem z tohoto přístroje nadšený.Zatím jsem nenašel žádnou zásadní chybu,ale mám ho 3 dny tak třeba časem....ale snad ne.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Vlasta W: tak jiste, ze N na mobil zbytecne, ale ja wifi pouzivam i na notebooku a tam to dava smysl. Nicmene ted to vypada, ze s jinym routerem je to ok i na N.
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: úte čer 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Bydliště: Podebrady
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hoktar »

ja se chci zeptat jestli ma jeste nekdo problemy s telefonovanim? posledni dobou se mi to zacalo stavat. ze vytocim cislo a zdanlive se nic nedeje (z repro nevychazi zadny zvuk) a jen se odpocitavaji vteriny hovoru.
dnes jsem o5 pripojil k zune a mam ho aktualni.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Od prvnich verzi firmwaru az dodnes ani jedinny problem,operator O2.Problemem muze byt i starsi simkarta.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Ani ja ne. Stale jen problem s citlivosti top mkrofonu. Uz me s tim HTC se.... Vyber wp zarizeni je vazne tristni. Lumia 800 mi prijde mala a na to, ze je stejna jako Omnia W a nema ani predni kameru zatracene draha, 900 v nedohlednu, Omnia 7 je uz stara, W je mala, Radar maly (navic take HTC), ja fakt nevim.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Mimochodem, problem s wifi jen vazne u nekterych AP. Ted jsem skoro tyden v hotelu a s jejich AP zadny problem. Zvlastni, ale doma zda se pomohlo byt nevyresilo pohrat si s kanaly.
hoktar
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: úte čer 23, 2009 14:04
Zařízení: glofiish x650/hd2/titan/galxy note
Bydliště: Podebrady
Kontaktovat uživatele:

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hoktar »

ja mel dojem ze nekdo neco psal o tom ze neslysi druhou stranu.
tak me zajimalo jestli ti neni to same...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od milennium »

za sebe musím říct, že jsem zřejmě kápl na naprosto a plně funkční kousek. Vše funguje na 100% a to včetně WiFi - stability a signálu. A to dost často měním SIM, takže kryt otevírám a zavírám a prostě se s Titanem vůbec nemažu... Jsem naprosto spokojený.
Taky jsem minulý týden vytáhl sluchátka a vyzkoušel zvukový výstup. A Titan docela překvapil. Nečekal jsem nic světoborného, ale po natáhnutí několika CD v nekomprimovaném formátu (všechno rarity s master pásku, třeba Black Sabbath atd.), jsem byl docela příjemně překvapený. Takže u mně palec nahoru...
Hall
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř led 18, 2012 6:32
Zařízení: HTC

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hall »

Zdar.Chci se zeptat jak je na tom navigace u titána.Jestli se dá u ní vypnou zvuk a je vubec použitelná? Rád jezdím na motorce a hledám něco co by zvládlo navigovat a současně přehrávat muziku a to vše mě posílat přes bluetooth do helmy.Nejsem si moc jistý jestli by to titán dal.Dík za odpověd.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A jakou navigaci?Tu si musis zakoupit,napr. Navigon.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Milenium> wifi souvisi s typem AP, mozna si jen nenarazil na to spravne, navic myslim, ze to je problem systemu a ne konkretniho telefonu. Co se horniho mikrofonu tyce, zeptal jsi se nekoho, jestli te slysi ok? Ja dostal ten feedback az po mesici, do te doby nikdo nic nerekl, navic se to nedeje pokazde.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Ja uz jsem se ptal jinych lidi,pracuji a volam casto i v hodne rusnem prostredi a vsichni me slysi normalne,takze tam problem ja osobne nemam.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Uz me MS stve s takhle zakladnima bugama. Ted s mi objevil problem, ktery je na hodne mistech zminovan, zase wifi. Jsem na horach a hotelova wifi prestala chodit, hlasi phone can't reach wifi, prestoze ji vidi. Plna fora rikaji restart AP, coz tady asi nedosahnu, kdyz to neni moje AP. Zakladni bugy, nakopal bych je. Co to je za firmu, ze neumi napsat normalni wifi ovladac. Zavistive koukam na normalne funkcni manzelky iphone a premyslim, ze cele WP7 poslu nekam. Chapu nejake minoritni veci, ale zrovna wifi povazuju za zaklad a vic mi vadi, ze MS proste zadne chyby neresi, pockej si pul roku na Apollo. Navic oficialne radi restart AP coz je smesny.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Zkoušel jsi vypnout/zapnout Wi-Fi v nastavení? Stačí na chvíli. Také mám občas problém s výpadky, přičemž indikace svítí.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

RE: HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Zkusil jsem vse, reboot, odstranit tu sit a znovu pridat. Nasel jsem hodne for, kde to lidi reportuji, rada MS je (bylo to MS forum) reboot routeru. At jdou nekam.

EDIT: Ja se snad vratim k BB, pres vsechny vyhrady to aspon funguje.

Tak pul dne pryc z hotelu a pti navratu uz ta wifi zase jede. Asi si to ten telefon rozmyslel :-)

Poznamka moderatora: nabuduce pouzi tlacitko "upravit". Pomaha to prehladnosti a dvojitym postom 8-)
TomasSX1
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lo1kat1 »

nezná někdo nějakou app na titana která umí měřit množství přenesených dat?omlouvám jestli to mělo být v jiné sekci.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

Taková aplikace neexistuje, protože systém ji nepodporuje. Našel bys to tu ve fóru mockrát.
jjiirrii
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: sob úno 02, 2008 22:05
Zařízení: iPhone 6S Plus
Bydliště: Havířov

HTC Titan: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jjiirrii »

HALL: Mělo by ti to fungovat přesně jak píšeš. Mně po spárování v autě jdou automaticky veškeré zvuky do bluetooth. Zapnu například aplikaci Rádio, které si tahá stanice z internetu a přes bluetooth mi to hraje v autě v reprácích (a docela dobře - pokud je stanice alespoň 128kbps) a stejně tak současně s tím ti pojede i např. Navigon. S bluetooth nemám žádné problémy, funguje výborně.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Titan: Problémy s hovory - anténa

Příspěvek od htcjirka »

HTC Titan - problémy s anténou

Dnes se objevla zpravicka,ktera trosku poodkryva problem pro ty,kteri maji problem s volanim u HTC Titan - zastřené hovory a jiné problémy s hovory.
Tato neduha se nemusi projevit u vsech,ale je tu a HTC tento problem priznalo a pracuje na naprave..Za vsim je kovovy kryt.Je i mozne ze se dockame upgradu samotneho krytu,ale zatim je obtizne dopredu rikat,jak HTC problem vyresi..
Pokud mate dany problem,urcite tlacte na podporu HTC.

http://wmpoweruser.com/htc-titan-having-antenna-issues/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Titan“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti