Mám pouzdro na telefon toto :

Sice asi nejlepší ochrana,ale už mě docela štve před každým hovorem odkrývat tu přední část. Než to vyndám z kapsy,než to odkryju atd ,... našel jsem v diskuzích toto :
Zajímalo by mě, jestli toto ( http://www.case-mate.com/HTC-Desire-HD- ... -Cases.asp ) někdo používá a taky hlavně jak se to na telefon nasadí ? Koukám z fotek že to překryje i boky což je super,ale jak se to nasadí ?
Asi pitomé otázky ,ale než zainvestuji do tohoto obalu cca 800,- tak chci poznat nějaké poznatky již nějakých uživatelů.....

